Перший чемпіонат з англійської мови стартував у Києві

26.11.2018 7:58 0

Перший чемпіонат з англійської мови стартував у Києві

У Києві стартував Перший чемпіонат із англійської мови, який КМДА проводить спільно із командою наймасовішого освітнього проекту України «Lingva.Skills».
Про це пише СобКор.
У фінальній частині чемпіонату змагаються близько 400 учнів із 32 шкіл Києва. Команда, яка переможе, отримає тенісний стіл для своєї школи.
Змагання відбуваються у рамках проекту-переможця Громадського бюджету – 2018 «Київ заговорить англійською». Завдяки цьому проекту спочатку планувалось безкоштовне навчання англійської мови для 10 тисяч киян. Але, у зв’язку зі значним попитом, за рік до вивчення англійської долучили 20 тисяч киян. Загалом же організатори отримали майже 70 тисяч заявок від мешканців столиці, які хочуть вивчати англійську мову.
Читайте також: Украинский боксер показал, как воспитывает сына
«Зважаючи на популярність вивчення іноземних мов, міська влада ухвалила рішення із початку 2019 року запустити постійно діючий проект «Київський Освітній Хаб». Тому з наступного року кияни зможуть безкоштовно навчатись англійській, німецький та французькій мовам, а для іноземних гостей Києва відкриємо курси української мови», – каже мер Києва Віталій Кличко.
Він зазначив, що рішення вже затверджене на рівні міської адміністрації і проходить погодження у профільних комісіях Київради. Планується, що у 2019 році «Київський Освітній Хаб» відвідає 100 тисяч осіб. Програму навчання розробляє психолінгвіст Віталій Зубков, який протягом 20 років викладає 5 іноземних мов.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Арматура для вашего строительства Удобрения и семена по лучшим ценам Организация и подготовка свадебных торжеств Безкоштовна електроенергія для кожного Бытовые кондиционеры

Последние новости