Зради у сім’ї: психологи розкрили таємниці

26.11.2018 5:58 3

Зради у сім’ї: психологи розкрили таємниці

Люди, які бодай раз зрадили своєму партнеру, у своїх наступних стосунках будуть робити це втричі частіше. Принаймні, до такого висновку прийшли американські психологи.
Про це пише СобКор.
Науковці протягом 5 років проводили дослідження, в якому брали участь 329 жінок і 155 чоловіків. Усі учасники цього дослідження не перебували в офіційному шлюбі. Дослідники постійно опитували їх, чи зраджують вони своїй другій половині.
У результаті дослідження було встановлено, що одна зрада, яка зруйнувала стосунки, може стати причиною того, що людина ходить на сторону втричі частіше у своїх нових стосунках.Цікаво, що така закономірність спостерігається як стосовно чоловіків, так і – жінок.
Читайте також: Психологи наблизилися до відгадки таємниці смерті
А ті, хто не зраджував своєму партнеру в попередніх стосунках, швидше за все, не будуть зраджувати наступному.
«Це корисне через безліч причин спостереження, до якого ми би просили прислухатися тих, хто вже зустрічається з людиною, яка перебуває у шлюбі. Зараз вам, мабуть, здається, що цей шлюб рано чи пізно зруйнується, і кохана людина буде з вами. Але, якщо вона зруйнувала цей шлюб, то, швидше за все, зруйнує і новий, тому у вас немає абсолютно ніякої гарантіє, що саме з вами вона залишиться назавжди», – наголосили вчені.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Польша больше не спешит отказываться от российского газа Секреты выгодной покупки квартиры через застройщика Стильный рюкзак на любой жизненный случай Качественные комплектующие для скутеров Лучшее агентство по организации праздников

Последние новости