Водії масово відмовляються сплачувати штрафи

25.11.2018 19:56 0

Водії масово відмовляються сплачувати штрафи

Минув місяць відтоді як поліція почала використовувати прилади TruCam. Вже є перші результати такої роботи. Штрафи за перевищення швидкості оплатили лише 58 % порушників.
Про це пише СобКор.
За словами першого заступника начальника Департаменту Патрульної поліції України Олексія Білошицького, з самого початку використання приладівакцентувалась увага на тому, що проводиться вимірювання у максимально відкритий спосіб.
1) Всі місця, де ми проводимо вимірювання (а це місця концентрації ДТП з тяжкими наслідками), позначені на карті, яку можно знайти на нашому сайті та сторінці в ФБ.
2) Перед місцями вимірювання, в обов’язковому порядку, встановлено спеціальні знаки, які попереджають про фото-, відео фіксацію правопорушень.
3) В місцях вимірювання стоїть службовий транспортний засіб з увімкненими проблисковими маячками синього кольору».
Читайте також: З 1 жовтня водії мають не забувати про ще одне правило
Патрульними поліцейськими в період з 16.10.2018 по 13.11.2018 за перевищення встановлених обмежень швидкості руху винесено 8 123 постанови про притягнення осіб до адміністративної відповідальності за частинами першою та третьою статті 122 КУпАП. Накладено стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 2 мільйони 289 тисяч 135 гривень, з яких сплачено добровільно на загальну суму 1 мільйон 325 тисяч 234 гривні, що становить 58 % від загальної суми накладених штрафів.
«Але хочу ще раз наголосити, що проводячи фіксацію у такий спосіб, ми даємо чіткий сигнал — наша мета не наскладати якомога більше матеріалів, а попередити це правопорушення, знизити швидкість руху в найнебезпечніших місцях», — каже Олексій Білошицький.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Для чего следует использовать капли для глаз? Кухонные мойки из нержавейки и гранита от производителя «Тека» Прокат автомобиля в Египте - о чем следует знать заранее? Техника для сада и парка от Олео-Мак Кредит онлайн и 24 часа в сутки

Последние новости