Наталя Могилевська зробила заяву стосовно своєї політичної кар'єри

18.11.2018 8:15 1

Наталя Могилевська зробила заяву стосовно своєї політичної кар'єри

Співачка розповіла, чи піде в політику і яку нову професію зараз освоює.
Святослав Вакарчук, Володимир Зеленський, Анастасія Приходько - список зірок, чиї імена пов'язують з політикою, зростає з кожним роком, передає видання daily-news.com.ua
Тепер до них додали і Наталю Могилевську, але співачка стверджує, що її більше цікавить соціально-освітня діяльність.
Днями в програмі «Сніданок з 1 + 1» Могилевська розповіла про те, що вирішила здобути професійну педагогічну освіту:
«Я могла б витратити енергію і потенціал сьогоднішнього свого успіху і перемоги в« Танцях із зірками »на що завгодно - зробити черговий великий концерт і турне, або піти в політику, куди мене так відчайдушно звати останні роки, і особливо зараз. Але я вирішила присвятити частину часу і сил свого другого покликанням, яке проявляю з 20-річного віку, починаючи з програми «Шанс» і «Фабрики зірок» - викладати дітям ».
Наталя впевнена, що в майбутньому її учні стануть великими людьми і займуть високі державні пости.
«Я пишаюся сьогодні успіхами моїх знаменитих учнів, і саме їхнє існування говорить мені про те, що, можливо, прийшов час приділити і розвинути свої педагогічні навички до професійного рівня. І мова йде не тільки про мою сьогоднішню школі талантів. Я зайнялася вивченням дитячої психології, різних підходів і різних систем освіти, які застосовувалися раніше і сьогодні застосовуються в світі. Я вважаю, що це набагато крутіше, ніж політика! Тому що через 30 років мої учні будуть ставати президентами країни, міністрами культури, фінансів, зніматимуть приголомшливе кіно, тому що я зроблю все можливе, щоб вони були справжніми патріотами, гідними, благородними людьми і отримали освіту, якого сьогодні немає », - зазначила Могилевська.
«Я збираюся приділити окремий час предмету, який би навчав, як ставати хорошим другом, хорошим чоловіком, хорошим батьком сім'ї, гідним громадянином суспільства», - заявила співачка.
Читайте також: Все заради краси: білошкіра модель "прикидалась" хамелеоном
Школа Наталії займається соціальними проектами. Спільно з благодійним фондом «Відчуй» діти Школи Могилевської і дітки з порушенням слуху вчили жестова мова разом. Сама Наталя теж вивчила цю мову і заспівала пісню, використовуючи мову жестів, присвячену Кузьмі Скрябіну.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Летние шины – правила выбора Теплые и качественные одеяла для дома Детское питание: переход от грудного вскармливания к твердой пище Урок езды на мотоцикле для двоих - что это? Что такое копирайтинг, зачем нужны копирайтеры?

Последние новости