Якщо буде єдність: Папа Римський планує візит в Україну

18.11.2018 6:15 2

Якщо буде єдність: Папа Римський планує візит в Україну

Папа Римський Франциск відвідає Україну, коли його присутність буде корисною і коли самі українці скажуть, що настав добрий час для його приїзду.
Про це пише СобКор.
Так сказав Апостольний Нунцій в Україні архієписком Клаудіо Гуджеротті.
"Я завжди повторюю, що Папа навіть би уже завтра приїхав. Він слідкує за вами з серцем, читає, оглядає фотографії. Папа завжди говорить: "Я приїду в Україну тоді, коли буде корисно, щоб я там був, щоб для когось це не стало причиною стурбованості, тому що в Україні вже і так мають багато турбот і без мене, адже релігія повинна бути інструментом єдності та спілкування. І коли я відчую, що моя присутність там буде сприяти єдності і такому взаємному братерському спілкуванню, тоді я поїду. Але передусім, коли самі українці мені скажуть, що вже надійшов цей момент добрий для нас, приїжджайте", — сказав Гуджеротті у відповідь на запитання.
Читайте також: Ватикан випустив мобільну гру
Водночас префект ватиканського Дикастерію інтегрального розвитку людини кардинал Пітер Тарксон зауважив: "Те, що я можу зробити зі свого боку, це передати Святійшому отцеві, що ви про нього питаєте, що ви маєте бажання його зустріти тут".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Кухонные мойки из нержавейки и гранита от производителя «Тека» Что подарить на день автомобилиста Самые популярные утепляющие материалы среди киевлян Родовые травмы ребенка Офисная мебель недорого

Последние новости