Якщо буде єдність: Папа Римський планує візит в Україну

18.11.2018 6:15 2

Якщо буде єдність: Папа Римський планує візит в Україну

Папа Римський Франциск відвідає Україну, коли його присутність буде корисною і коли самі українці скажуть, що настав добрий час для його приїзду.
Про це пише СобКор.
Так сказав Апостольний Нунцій в Україні архієписком Клаудіо Гуджеротті.
"Я завжди повторюю, що Папа навіть би уже завтра приїхав. Він слідкує за вами з серцем, читає, оглядає фотографії. Папа завжди говорить: "Я приїду в Україну тоді, коли буде корисно, щоб я там був, щоб для когось це не стало причиною стурбованості, тому що в Україні вже і так мають багато турбот і без мене, адже релігія повинна бути інструментом єдності та спілкування. І коли я відчую, що моя присутність там буде сприяти єдності і такому взаємному братерському спілкуванню, тоді я поїду. Але передусім, коли самі українці мені скажуть, що вже надійшов цей момент добрий для нас, приїжджайте", — сказав Гуджеротті у відповідь на запитання.
Читайте також: Ватикан випустив мобільну гру
Водночас префект ватиканського Дикастерію інтегрального розвитку людини кардинал Пітер Тарксон зауважив: "Те, що я можу зробити зі свого боку, це передати Святійшому отцеві, що ви про нього питаєте, що ви маєте бажання його зустріти тут".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Документы, необходимые для получения рабочей визы в Польшу Томаты на окне Профессиональная фото студия в Харькове Натуральний крафтовий сир ТМ «Магур» Компания «Мегарент»: сдача авто в аренду, сотрудничество с владельцами машин, желающих сдать свое авто

Последние новости