Лукашенко прокоментував можливість розміщення російської бази в Білорусі

07.11.2018 5:49 0

Лукашенко прокоментував можливість розміщення російської бази в Білорусі

Президент заявив, що країні не потрібні іноземні бази.
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не бачить необхідності в створенні військових баз інших держав на території Білорусі. Про це він сказав у вівторок, 6 листопада, на зустрічі з групою американських аналітиків, передає daily-news.com.ua
Лукашенко констатував, що на території Білорусі до цих пір немає ніяких баз інших держав. За його словами, дуже часто обговорюється проблема російської бази в Білорусі.
"Надумана проблема. Ми в військово-політичному союзі з Росією. Буде тут база військова, не буде — різниці абсолютно ніякої немає. І ми цю базу не розміщуємо тут не тому, що ми хочемо вам або комусь показати, що ми суверенні і незалежні. Ми її не розміщувати, бо вона тут не потрібна. Ми самі, за нашим задумом, військовому оборонному плану з РФ забезпечимо ті функції, які на нас покладені ", — підкреслив президент Білорусі.
Він переконаний, що білоруські військові в змозі самостійно ефективно протистояти, якщо потрібно, будь-якої агресії і конфлікту на території країни.
Читайте також: Польща може заборони в'їзд іноземцям без щеплень від кору [sub][/sub]
"За своєю підготовленості, цілеспрямованості, за своєю ефективністю. Я говорю це відкрито. Тому нам не потрібні ніякі бази. Якщо вони будуть потрібні, ми про це скажемо чесно", — запевнив Лукашенко.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Школа pole dance Подбор шин для авто любой грузоподъемности О жизни на сайте «Жизнь» Новые возможности в организации управления компаниями Речные круизы, прогулки, экскурсии и торжественные мероприятия на теплоходе

Последние новости