Лукашенко прокоментував можливість розміщення російської бази в Білорусі

07.11.2018 5:49 0

Лукашенко прокоментував можливість розміщення російської бази в Білорусі

Президент заявив, що країні не потрібні іноземні бази.
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що не бачить необхідності в створенні військових баз інших держав на території Білорусі. Про це він сказав у вівторок, 6 листопада, на зустрічі з групою американських аналітиків, передає daily-news.com.ua
Лукашенко констатував, що на території Білорусі до цих пір немає ніяких баз інших держав. За його словами, дуже часто обговорюється проблема російської бази в Білорусі.
"Надумана проблема. Ми в військово-політичному союзі з Росією. Буде тут база військова, не буде — різниці абсолютно ніякої немає. І ми цю базу не розміщуємо тут не тому, що ми хочемо вам або комусь показати, що ми суверенні і незалежні. Ми її не розміщувати, бо вона тут не потрібна. Ми самі, за нашим задумом, військовому оборонному плану з РФ забезпечимо ті функції, які на нас покладені ", — підкреслив президент Білорусі.
Він переконаний, що білоруські військові в змозі самостійно ефективно протистояти, якщо потрібно, будь-якої агресії і конфлікту на території країни.
Читайте також: Польща може заборони в'їзд іноземцям без щеплень від кору [sub][/sub]
"За своєю підготовленості, цілеспрямованості, за своєю ефективністю. Я говорю це відкрито. Тому нам не потрібні ніякі бази. Якщо вони будуть потрібні, ми про це скажемо чесно", — запевнив Лукашенко.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшее агентство по организации праздников Покупка качественно выполненную дипломную работу Можно ли держать дома членистоногих Торговые аквариумы для продажи живой рыбы Эффективная косметика от магазина JEJU

Последние новости