Лікарі розповіли, чому потрібно їсти лайм

05.11.2018 11:39 0

Лікарі розповіли, чому потрібно їсти лайм

Лайм — безцінне джерело ряду вітамінів, мікроелементів і мінералів.
Багато разів лайми сприймалися як лимони, і багато людей не можуть реально змінити свою думку, оскільки, якщо вони є одним з видів лимонного плода, вони сприймаються як єдине ціле, повідомляє daily-news.com.ua
Отже, щоб не мати будь-якої змішаної інформації, ми допоможемо уточнити і підкреслити важливість вживання лаймов, як частина вашого щоденного раціону. Лайми були спочатку вирощені в Індії, і незабаром вони поширилися по всьому світу. Тільки завдяки їхній дивній користь для здоров'я, вони були використані в британських військово-морських судах в 1800-х.
Лайми захищають від ревматоїдного артриту
Флавоноїди в Лайма володіють антиоксидантними властивостями і дивовижними антибиотическими ефектами. Лайми є відмінним джерелом вітаміну С, який є одним з основних антиоксидантів, виявлених в харчових продуктах, і основним водорозчинних антиоксидантом в організмі.
Вітамін C, по суті, подорожує по організму і нейтралізує будь-які вільні радикали, які можуть викликати пошкодження декількох клітин і викликати запалення в організмі. Одна з основних причин, по яким є лайми дуже важливо — вони зменшують симптоми остеоартриту і ревматоїдного артриту.
Вони захищають від застуди
Вітамін С є живильною речовиною в Лайма, який захищає від застуди і зводить до мінімуму його симптоми. Спортсмени та люди, які насолоджувалися перевагами вітаміну С, були живим доказом того, що ризик розвитку застуди знижується до 50%.
Лайми можуть запобігти холері
Було доведено, що в 2010 році після землетрусу на Гаїті, після того як тисячі людей померли від холери, лайми були використані для запобігання цієї епідемії. Згідно з дослідженням, лайми зупиняють будь-яке запалення або хвороба, перешкоджаючи росту бактерій. Тому дослідження використовували заражений рис з лаймовим соусом, який автоматично знижує ризик розвитку холери; Тому багато східноафриканські села використовували його як ліки.
Лайм захищає ваше тіло від ракових клітин і зупиняє їх зростання
Флавоноїди в Лайма змінюють клітинний цикл, включаючи апоптоз (клітинна смерть), який є ключовим фактором для зупинки зростання і поширення раку.
Читайте також: Медики назвали напій, який провокує діабет
У статті в 2010 році, опублікованій в журналі «Фармація і фармакологія», було показано, як ракові клітини реагують на введення флавоноїдів. При змішуванні зі слиною, флавонольние глікозиди пригнічують ракові клітини ротової порожнини.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Треккинговые палки для вас Как быстро и правильно подобрать нужные товары для автомобиля? Высшее и среднее образование в Великобритании – рассказывает mudra.ua Покупка качественно выполненную дипломную работу Компьютерные столы в Киеве

Последние новости