Росія запізнилася зі своїми санкціями проти України – експерт США

04.11.2018 23:37 0

Росія запізнилася зі своїми санкціями проти України – експерт США

Україна вже зробила багато чого, щоб переорієнтувати свою економіку на Захід.
Про це пише СобКор.
Так прокоментував рішення Росії цього тижня запровадити санкції проти України директор програм в Європі та Євразії Центру Міжнародного приватного підприємництва США СІРЕ Ерик Гонц.
“Російські санкції не стали сюрпризом. За допомогою ЄС і США український бізнес за останні три-чотири роки справді переорієнтувався у бік Європи і відійшов від Росії. Тому ці санкції, запроваджені наприкінці 2018 року, вже запізнились", — наголосив аналітик.
При цьому він нагадав, що Україна запровадила санкції проти росіян з 2015 року.
Читайте також: Радник Трампа дав слушні поради Кремлю
За його словами, хоча Росія і залишається важливим торговельним партнером, провідну роль серед міжнародних торговельних партнерів починає відігравати ЄС. "Якщо подивитись на експорт чи торгівлю між Росією та Україною, Росія все ще залишається найбільшим торговельним партнером серед інших країн, але якщо взяти ЄС загалом, то ЄС є набагато більш важливим компонентом експорту та імпорту до України", — сказав Гонц.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Можно ли держать дома членистоногих Новые и восстановленные генераторы и стартеры для разных марок авто Магазин спортивной одежды Fightplanet Как сэкономить время при выборе места отдыха? Качественная техника для фото и видео операторов от Fotobym

Последние новости