Вражаючі кадри військових навчань НАТО в Норвегії. Відео

31.10.2018 21:08 2

Вражаючі кадри військових навчань НАТО в Норвегії. Відео

Навчання Trident Juncture 2018 перейшли в активну фазу.
31 жовтня в Норвегії стартувала активна фаза найбільших з часів "холодної війни" навчань НАТО Trident Juncture 2018 ( "Єдиний тризуб 2018").
Про це пише daily-news.com.ua
Згідно з даними НАТО, активна фаза навчань будуть проходити в Норвегії та прилеглих районах Північної Атлантики, в районі Датських проток на Балтиці, а також в повітряному просторі Швеції і Фінляндії. Всього них бере участь близько 50 тис. Військовослужбовців, 250 літаків, 65 кораблів і 10 тис. Одиниць бойової техніки з усіх 29 країн-членів НАТО, а також Швеції та Фінляндії.
Війська альянсу будуть відпрацьовувати захист країни-члена НАТО від нападу умовного противника - вигаданої країни "Мурінус" (в перекладі з латині - павук).
Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг у вівторок заявив, що альянс проводить навчання Trident Juncture відкрито і прозоро, а також використовує Рада Росія-НАТО для того, щоб інформувати РФ про них.
Читайте також: Трейлер третьої частини "Як приручити дракона" підкорив Мережу. Відео
"Ми запросили спостерігачів з інших країн, які можуть стежити за навчаннями, можуть спілкуватися з солдатами, і вони також будуть проінформовані про сценарії навчань. НАТО завжди запрошує спостерігачів на свої вчення. Росія з часів" холодної війни "жодного разу не запрошувала спостерігачів", - зазначив Столтенберг, додавши, що навчання НАТО носять виключно оборонний характер.


Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Косметологическое оборудование от ALVI PRAGUE Профессиональная фото студия в Харькове Профессиональный отлив окон Реабилитация больных после травм и инсультов Запчасти для автомобилей марки Mazda

Последние новости