Київ готується захищати українців в Угорщині

27.10.2018 0:15 0

Київ готується захищати українців в Угорщині

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що у документі про захист нацменшин, над яким працюють Київ та Будапешт, буде закладено підтримку українців в Угорщині.
Про це він розповів, daily-news.com.ua після зустрічі з угорським колегою Петером Сійярто в Польщі.
"До речі, ми обговорили також і захист української громади Угорщини. Міністр Сійярто погодився з цим. Ми подумаємо над документом у вигляді окремої угоди чи меморандуму, в якому буде закладено не тільки те, що робить Угорщина, а й підтримка нашої громади в Угорщині", - повідомив міністр.
Як повідомляла ЄвроПравда, під час зустрічі міністрів Угорщина запропонувала Україні укласти угоду про захист нацменшин.
Згідно з пропозицією Будапешта, дві країни повинні утримуватися від політики, яка могла б призвести до асиміляції національних меншин і зміни національного складу у певному регіоні.
Читайте також: Путін наказав ввести санкції проти України
Крім того, Міністерство закордонних справ України планує створити нову посаду, яка "покриватиме транскордонне співробітництво".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Адреса отделений Укргазбанка Мобильная версия популярного игрового клуба Где заказать спортивные вещи? Родовые травмы ребенка Широкий каталог игровых автоматов в казино Вулкан

Последние новости