Україна збільшила запаси газу у сховищах: чи вистачить на зиму

25.10.2018 7:56 0

Україна збільшила запаси газу у сховищах: чи вистачить на зиму

Запаси газу в українських сховищах з початку сезону закачування, що стартував на початку квітня, збільшилися в 2,2 рази, або майже на 9,5 млрд кубометрів.
Такі дані озвучили оператори газотранспортної системи Укртрансгаз, пише daily-news.com.ua
Згідно з останнім повідомленням, з 1 по 20 жовтня в сховища було закачано 680 млн кубометрів газу. Станом на 20 жовтня запаси газу в ПСГ становлять 16,9 млрд куб. м, що на 0,15% менше, ніж на аналогічну дату 2017 роки (16,93 млрд куб. м). Втім, в цьому році «Нафтогаз» знизив планові обсяги по запасах блакитного палива. Офіційно опалювальний сезон в Україні стартував 15 жовтня, але не у всіх регіонах він розпочався вчасно.
Читайте також: ГПУ розкрила нову схему ввезення автомобілів на єврономерах
В першу чергу, це було пов'язано з тим, що поки в країні зберігається дуже тепла погода. Раніше українські ЗМІ нагадали про те, що без російського газу Україна живе вже більше 1000 днів. Російський газ проходить через Україну тільки транзитом до країн Євросоюзу.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Дезинфекция рук и поверхностей в коммерческих и медицинских учреждениях Какими способами можно купить авто в Украине? ВОСХИТИТЕЛЬНАЯ ГЛАЖКА, или как потратить меньше времени на эту рутину Продажа и сервисное обслуживание кофемашин Ідеальне взуття для кожної господині

Последние новости