Як доїхати до заправки з низьким запасом палива: поради експерта

24.10.2018 9:35 0

Такі поради можуть стати в нагоді будь-якому водієві.
Не всі знають, що потрібно робити, коли горить лампочка залишку палива, а до найближчої АЗС машина може не дотягнути, повідомляє daily-news.com.ua
Потрібно розуміти, що лампочка сповіщає не про закінчення палива, а про те, що воно ще є, але заправиться вже потрібно. Після загоряння, на панелі приладів, бензинової колонки, можна розраховувати на резервні літри, що дозволить проїхати ще близько 50 км.
Якщо лампочка горить давно, і АЗС далеко, то потрібно вимкнути всі можливі електроспоживачі: кондиціонер, різні підігріви, музику, можна навіть фари. Чим більше навантаження на генератор, тим більше палива витрачає машині.
Коли у водія автомобіль нового покоління, то це теж може врятувати ситуацію. У таких авто передбачений режим економічного водіння. Він включається за допомогою кнопки «Eco».
Не потрібно намагатися швидко доїхати до заправки, а точніше не треба сильно розганяти авто. Потрібно їхати спокійно, без зайвих прогазовок і ривків. Оптимальна швидкість 80 км / ч.
Читайте також: Автомобіль з реклами The Beatles продадуть на аукціоні
Якщо машина заглохла, і АЗС вже близько, можна машину дотолкать на нейтральній передачі. Але щоб не мучити авто, краще зловити попутку, захопити з собою каністру, і їхати на заправку за паливом.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Хорошие, японские часы высокого качества Наборы для детского творчества - пластилин Организация освещения в спальне Клуб с играми для настоящих чемпионов Spin City казино

Последние новости