Масштабна пожежа на хімічному заводі в Росії: нові подробиці. Відео

21.10.2018 16:56 0

Масштабна пожежа на хімічному заводі в Росії: нові подробиці. Відео

У Росії стався смертельний пожежа на заводі з небезпечними хімікатами
У ніч на 21 жовтня у Владикавказі, Росія, почався масштабний пожежа на металургійному заводі "Електроцинк": один пожежний загинув, є ймовірність вибуху і викиду в атмосферу отруйних речовин, пише daily-news.com.ua
Як зазначається, площа загоряння становить вже 4,5 тисячі квадратних метрів.
Як розповів перший заступник начальника головного управління МНС по Північній Осетії Юрій Землянський, загоряння на заводі почалося в електролітному цеху.
"Було встановлено, що відбувається відкрите горіння цеху електролізу, сталося обвалення покрівлі на площі 612 квадратних метрів, а також обвалення стіни. На місці пожежі організовано оперативний штаб", - сказав Землянський журналістам.
"При проведенні розвідки прибулими першими пожежними обвалилася стіна, один з них загинув, двоє постраждали", - сказала керівник прес-служби ГУ МНС Росії по Північній Осетії Юлія Старченко.
Як повідомляється, якщо на заводі відбудеться вибух, то в атмосферу потраплять тонни отруйних речовин. За деякими даними, вже "йде катастрофічне виділення токсинів в атмосферу".
Читайте також: Катар пішов під воду: свіжі кадри небувалої стихії
"У Владикавказі важко. Місцеві виїжджають з міста - дихати важко через пожежу на заводі", - повідомляє Telegram канал Mash.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

ВОСХИТИТЕЛЬНАЯ ГЛАЖКА, или как потратить меньше времени на эту рутину Игровые автоматы онлайн — в лучшей версии онлайн Проверенная удобная одежда для девочек Новинки игр 2020 года на PS 4 Качественный теплый пол под плитку

Последние новости