В Україні порахували: що вигідніше, таксі чи власне авто

19.10.2018 16:15 0

В Україні порахували: що вигідніше, таксі чи власне авто

Розрахунки проводилися для столиці України.
Один з найпопулярніших питань водіїв: що дешевше в Києві — їздити на таксі або на своїй машині, передає daily-news.com.ua
Звичайно, дешевше їздити на громадському транспорті, навіть після такого значного подорожчання. Однак, якщо мова зайшла за комфорт, сім'ю на економію часу — то варто говорити про авто.
Без сумніву, якщо ви майже щодня їздите, набагато вигідніше купити власне авто.
Ми зробили кілька підрахунків. У приклад взяли одні з найпопулярніших автомобілів в Україні. Взяли середні 30 км і помножили на 5 робочих днів. Вийшло 150 км на тиждень.
На інфографіці порівняли, скільки витрачають водії на різне паливо, і порівняли з таксі.
До слова, до уваги бралася середня ціна палива на ринку. Бензин в прикладі — А95. Поки виходить, що автомобіль в Україні мати повністю вигідніше, ніж використовувати для поїздок таксі.
І ось, що виходить:
— За півтора року поїздок на таксі щодня ви витратите приблизно $ 3820. З цих грошей можна купити б / у малолітражку в хорошому стані, наприклад, Daewoo Matiz за $ 2900.
— За півтора року їзди на цій машині ви витратите $ 900 на бензин (взяли середню ціну А92, оскільки він більше підходить "маленької" за технічними характеристиками).
авто
Не забувайте про додаткові витрати на автомобіль і приховані проблеми володіння транспортним засобом:
— Вам потрібно думати про паркування і де залишити автомобіль вночі
— Машина має властивість ламатися
— Їй потрібен щорічний техогляд
— Коли автомобіль вам потрібен виключно для того, щоб дістатися до роботи і з неї, коштує 10 раз подумати, чи варто його купувати.
Читайте також: Названа реальна вартість газу для українців
Якщо ж мова йде не тільки про дорогу до роботи, але про сім'ю і довготривалих поїздках, то стовідсотково потрібно брати власний автомобіль.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Балансиры для зимней рыбалки Вышиванки ждут своих покупателей Чем кормить породистого кота Какие параметры важны при выборе моторного масла Mobil? Условия обслуживания для клиентов-бизнесменов

Последние новости