В Україні порахували: що вигідніше, таксі чи власне авто

19.10.2018 16:15 0

В Україні порахували: що вигідніше, таксі чи власне авто

Розрахунки проводилися для столиці України.
Один з найпопулярніших питань водіїв: що дешевше в Києві - їздити на таксі або на своїй машині, передає daily-news.com.ua
Звичайно, дешевше їздити на громадському транспорті, навіть після такого значного подорожчання. Однак, якщо мова зайшла за комфорт, сім'ю на економію часу - то варто говорити про авто.
Без сумніву, якщо ви майже щодня їздите, набагато вигідніше купити власне авто.
Ми зробили кілька підрахунків. У приклад взяли одні з найпопулярніших автомобілів в Україні. Взяли середні 30 км і помножили на 5 робочих днів. Вийшло 150 км на тиждень.
На інфографіці порівняли, скільки витрачають водії на різне паливо, і порівняли з таксі.
До слова, до уваги бралася середня ціна палива на ринку. Бензин в прикладі - А95. Поки виходить, що автомобіль в Україні мати повністю вигідніше, ніж використовувати для поїздок таксі.
І ось, що виходить:
- За півтора року поїздок на таксі щодня ви витратите приблизно $ 3820. З цих грошей можна купити б / у малолітражку в хорошому стані, наприклад, Daewoo Matiz за $ 2900.
- За півтора року їзди на цій машині ви витратите $ 900 на бензин (взяли середню ціну А92, оскільки він більше підходить "маленької" за технічними характеристиками).
авто
Не забувайте про додаткові витрати на автомобіль і приховані проблеми володіння транспортним засобом:
- Вам потрібно думати про паркування і де залишити автомобіль вночі
- Машина має властивість ламатися
- Їй потрібен щорічний техогляд
- Коли автомобіль вам потрібен виключно для того, щоб дістатися до роботи і з неї, коштує 10 раз подумати, чи варто його купувати.
Читайте також: Названа реальна вартість газу для українців
Якщо ж мова йде не тільки про дорогу до роботи, але про сім'ю і довготривалих поїздках, то стовідсотково потрібно брати власний автомобіль.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Польза суши — то, чего вы не знали Играть на Casino Rox, чтобы отдыхать Комфортное трудоустройство в Польше – просто и доступно Лазерная эпиляция в Киеве Культиватор или мотоблок что выбрать

Последние новости