Стало відомо коли запрацює система автоматичної фіксації порушень ПДР

19.10.2018 12:15 1

Стало відомо коли запрацює система автоматичної фіксації порушень ПДР

Автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху може запрацювати вже в кінці 2018 або на початку 2019 року.
Про це розповів перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький, повідомляє daily-news.com.ua
За його словами, зроблені "потужні кроки" на шляху до впровадження системи автофіксації порушень на дорогах за допомогою спеціальних камер. Однак перед цим необхідно запустити систему фіксації порушень за допомогою пристроїв вимірювання швидкості.
Білошицький зазначив, що в країнах, де вже працює автофіксація, поліція паралельно використовує мобільні засоби вимірювання швидкості, що працюють не в автоматичному режимі.
"Це паралельні дві системи, паралельні функціонали, і я думаю, що як одна, так і інша система мають право на існування", - вважає заступник глави патрульної поліції.
Нагадаємо, що радари для фіксації порушень швидкісного режиму після чотирирічної перерви 8 жовтня повернулися на дороги України.
Читайте також: Озвучені ціни на популярні литовські "евробляхи"
Фіксувати порушення поліція буде за допомогою TruCam - приладу, створеного фахівцями американського NASA. Він дозволяє вимірювати швидкість лазерним променем на відстані до 1200 м, швидкість його роботи 3 фотокадру в секунду, він оснащений GPS, тобто може точно фіксувати координати.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Косметические средства с муцином Татьяна Чорновол: За захватом элеватора на Харьковщине стоит Игорь Райнин Лучший магазин музыкального оборудования Можно ли доверять микрофинансовым организациям Лучшая брендовая детская одежда

Последние новости