Росіян в Україні чекає тюрма, якщо вони незаконно перетнуть кордон

19.10.2018 4:09 0

Росіян в Україні чекає тюрма, якщо вони незаконно перетнуть кордон

Верховна Рада прийняла зміни до Кримінального кодексу про кримінальну відповідальність для громадян країни-агресора за незаконний перетин державного кордону України.
За законопроект №7017 проголосувало 243 народних депутатів, повідомляє СобКор.ннет
Документ встановлює кримінаВерховна Рада прийняла зміни до римінального кодексу про кримінальну відповідальність для громадян країни-агресора за незаконний перетин державного кордону України.льну відповідальність за незаконний перетин, вчинене з метою заподіяння шкоди інтересам держави або особою, якій заборонено в'їзд на території України або представниками підрозділів збройних сил або інших силових відомств держави-агресора будь-яким способом поза пунктами пропуску через державний кордон України.
Або у випадках перетину кордону в пунктах пропуску без відповідних документів або за документами, що містять недостовірні відомості.
Підслідність з розслідування таких злочинів визначена за Службою безпеки України.
Незаконне перетинання кордону особою, яка має громадянство (підданство) держави-агресора, або іншою особою в інтересах держави-агресора, таким, що суперечить національним інтересам України буде каратися позбавленням волі на строк до трьох років.
Читайте також: Десятки трупів, автоматні черги: в Керчі стався страшний теракт
За повторне вчинення таких дій або вчинення їх групою осіб передбачатися відповідальність у формі позбавлення волі на строк від трьох до п'яти років, а вчинення таких дій з застосуванням зброї - на термін від п'яти до восьми років.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие онлайн игры 2019 года Наматрацники для вашого матрацу Широкий спектр логистических услуг по выгодным ценам Подбор шин для авто любой грузоподъемности Сайт Є ГРОШІ для ваших займов

Последние новости