Трамп вирішив вивести США з ще однієї міжнародної організації

19.10.2018 2:08 0

Трамп вирішив вивести США з ще однієї міжнародної організації

Адміністрація Трампа незадоволена міжнародними поштовими тарифами.
США ініціювали офіційну процедуру виходу з однією з найстаріших міжнародних організацій через невдоволення тарифами на доставку міжнародних дрібних пакетів в США, передає daily-news.com.ua
Державний департамент направив в середу офіційне повідомлення про вихід з Всесвітнього поштового союзу (ВПС), так званий лист про денонсацію.
Приводом для цього послужили несправедливі, на думку адміністрації президента Дональда Трампа, переваги в інтернет-торгівлі, які отримує головним чином Китай, але також і інші країни, такі як Франція і Німеччина.
У діючій міжнародній поштовій системі відправлення пакета з Китаю в Америку обходиться дешевше, ніж з однієї точки США в іншу.
«Це лягає важким тягарем на американську поштову систему», якій доводиться встановлювати більш високі тарифи для американських компаній для перехресного субсидування, «а це означає втрату робочих місць», заявив високопоставлений представник адміністрації Трампа, виступаючи перед журналістами на інформаційному брифінгу.
За словами чиновника, несправедливі поштові тарифи також використовуються Китаєм для відправки в США контрабандних товарів та наркотиків, таких як фентаніл.
Відтепер США будуть «самостійно встановлювати тарифи» на пакети вагою до двох кілограмів для корекції «серйозного економічного перекосу».
Процес виходу з 144-річною організації, що базується в Швейцарії, займе рік, а тим часом США будуть домагатися перегляду тарифів на пересилання пакетів.
«Якщо переговори будуть успішними, адміністрація готова відкликати повідомлення про вихід і залишитися в складі ВПС», - заявила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс.
Рішення про вихід з ВПС, який тепер входить в систему організацій ООН, стало черговим кроком Трампа, спрямованим проти сформованої системи міжнародних багатосторонніх угод і договорів, яку американський президент звинувачує в підриві конкурентоспроможності США.
Читайте також: Лавров: Росія не пустить кораблі НАТО в Азовське море
Воно також було прийнято на тлі ескалації торгових суперечок між Пекіном і Вашингтоном, які привели до введення США мита на імпорт з Китаю вартістю приблизно 250 мільярдів доларів, на що Пекін відповів аналогічними митами на американські товари вартістю 110 мільярдів доларів.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как и где купить накрутку друзей на фейсбуке Где купить шестеренчатые насосы Высший пилотаж среди кальянов — кальяны Amy НоутбукОФФ - срочный ремонт ноутбуков Мужская, женская и детская обувь оптом

Последние новости