Українська співачка порадувала ліричним кліпом

18.10.2018 20:06 1

Українська співачка порадувала ліричним кліпом

Зірка представила liryc-відео на пісню "Ти особливий".
Українська співачка TARABAROVA, яка зовсім недавно народила первістка, представила liryc-відео на пісню з нового альбому "23:25".
Про це пише daily-news.com.ua
Відеоробота на пісню "Ти особливий" було відзнято в лісі і є епізодом 38-хвилинного музичного фільму, який був показаний під час презентації альбому. Кожна пісня з нового альбому несе певний меседж і відображає, за словами артистки, "світлу сторону музики".
Оскільки головним меседжем композиції "Ти особливий" є слова "все, що в житті дійсно важливе, щира любов і віра в людей", то і кліп просякнутий позитивом, посмішкою і ніжністю співачки.
Читайте також: Мережу насмішив реп від української виховательки дитсадка
За сюжетом, молода мама в коротенькій сукенці приїжджає в ліс, одягає навушники і під ліричний трек насолоджується ранковими променями сонця. Загалом відеоробота вийшла дуже світлою. Не дарма виконавиця на презентації альбому, зазначила, що світлу музику потрібно не тільки чути, але й бачити.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор товаров для школы Демо-режим, мобильная версия и другие достоинства Goxbet Услуги эпиляции и депиляции от профессионалов Собственная разработка и производство заправочных станций Как получить вид на жительство в Киеве интересует многих иностранцев

Последние новости