Трупи сипалися з неба: моторошний випадок в Росії

18.10.2018 10:05 0

Трупи сипалися з неба: моторошний випадок в Росії

Жителів одного селища злякала масова смерть качок в повітрі.
В останні дні сайти, присвячені паранормальних новин, зарясніли повідомленнями з Карелії, де жителі селища Хвойний (Біломорсько район) стали свідками дивного явища - пізно ввечері минулої п'ятниці перелітні птахи раптом почали з криком кружляти над селищем і ... падати на землю, повідомляє Хроніка.інфо з посиланням на Esoreiter.
Вранці люди знаходили у себе на подвір'ях по десять-п'ятнадцять штук качок-морячок, з невідомої причини, що впали з неба замертво. Явно аномальне явище зацікавило не тільки самих жителів селища, а й вчених, мисливців Карелії, які ніколи не стикалися ні з чим подібним.
Ось що каже з цього приводу доктор біологічних наук орнітолог А.Артемьев:
"Перелітні птахи не могли померти ось так масово від зараження, якогось захворювання, опромінення і так далі. У таких випадках гинуть одиниці, а коли ні з того, ні з сього з неба раптом падає зграя, то тут можна говорити лише про яке -то перешкоді, на яке напоролися перелітні птахи, наприклад, на високовольтні дроти в тумані, звідси і крики, і масова загибель "...
Однак мисливствознавець Л.Шішін не згоден з висновком вченого, як практик, він вважає наступне:
"Мешканці не могли нічого придумати, я їм вірю, хоча сам особисто не був присутній ні при загибелі, ні при знаходженні вже загиблих птахів. Можу лише сказати, що за описом це були качки-морячки. Зараз їхати в селище для з'ясування причин немає сенсу - подивитися в чисте небо хіба тільки. Але щось подібне в світі вже траплялося, наскільки я пам'ятаю, у 2010 році також падали перелітні птахи в деяких країнах Західної Європи, в Сполучених Штатах ".
Читайте також: Чоловік повернувся додому через місяць після того, як його "поховали"
Примітно, що вчені, навіть зі світовими іменами, так і не змогли знайти причину масової загибелі пернатих, думаю, не знайдемо її і ми тут в Карелії - загадка природи, та й годі. Можливо, якесь екологічне лихо, можливо, щось взагалі з області фантастики ...

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Профессиональная фото студия в Харькове Нашумевшая новинка может стать вашей Большой выбор качественных развивающих игрушек из дерева Трудоустройство в Польше с гарантиями Какими способами можно купить авто в Украине?

Последние новости