Стало відомо, коли відкриється розширений термінал аеропорту «Київ»

17.10.2018 3:48 0

Стало відомо, коли відкриється розширений термінал аеропорту «Київ»

Можливості аеропорту збільшаться вдвічі.
Міжнародний аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського продемонстрував хід робіт з реконструкції терміналу А, передає daily-news.com.ua
Термінал А здатний обслужити 1000 пасажирів на годину, його добудова дозволить наростити можливості вдвічі.
Добудовується праве крило терміналу. Зараз йде завершення спорудження каркаса будівлі, планують, що через два місяці закриють фасад і перейдуть до оздоблювальних робіт.
В результаті реконструкції площа збільшиться на 9,5 тис. Кв. м. На першому поверсі прилаштовується частини будуть розташовуватися 18 стійок реєстрації та 9 пунктів контролю авіабезпеки. На другий поверх пасажир буде підніматися на ескалаторі або ліфті, там буде розташовуватися зона прикордонного контролю, 18 стійок.
Після проходження обов'язкових процедур пасажири будуть потрапляти в комфортну зону очікування. Тут розмістять три ресторани, два бари і два магазини дьюті-фрі. Тут же буде розміщена зона віртуальної реальності (9 кабінок), де пасажири зможуть скоротати час в очікуванні рейсу.
Інвестори також розглядають можливість будівництва на території аеропорту «Київ» ангарів для літаків, а також тризіркового готелю.
Читайте також: Названа вражаюча цифра нелегальних АЗС в Україні
«Зараз на проходження обов'язкових процедур пасажир витрачає в середньому близько 50-60 хвилин, після реконструкції час скоротиться вдвічі», — повідомив глава ради директорів аеропорту Денис Костржевський.
Орієнтовний термін відкриття — травень 2019 року. Інвестиції — 630 млн грн.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Профессиональный медицинский педикюр Польша больше не спешит отказываться от российского газа Широкий ассортимент битумной черепицы, для покрытия крыш Где заказать спортивные вещи? Новенькие байки по низкой цене

Последние новости