Одна з країн відмовилася брати участь в Євробаченні

16.10.2018 11:38 0

Одна з країн відмовилася брати участь в Євробаченні

Болгарія прийняла таке рішення заради економії.
У понеділок, 15 жовтня, правління національної телекомпанії Болгарії (BNT) прийняло рішення відмовитися в наступному році від участі в міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення", повідомляє daily-news.com.ua
"Рішення є частиною заходів, які правління телекомпанії зробив для оптимізації державних витрат", — вказується в повідомленні.
У BNT заявили, що вартість підготовки учасника конкурсу від Болгарії і його композиції "набагато перевищують розумні витрати, які може дозволити собі суспільне телебачення".
"На додаток до прямих витрат на підготовку відповідного представника країни-учасниці також беруть участь в компенсації витрат на сам конкурс, які в цьому році становлять 5,3 мільйонів євро", — підкреслили в національній телекомпанії Болгарії.
У свою чергу, організатори пісенного конкурсу прокоментували відмову Болгарії від участі в своєму офіційному Twitter, що їм "сумно чути" про таке рішення.
Читайте також: Моніка Беллуччі здивувала фігурою в облягаючому вбранні
"Команда Болгарії завжди дуже весело працювала, і їх учасники були фантастичними. Ми з нетерпінням чекаємо, щоб знову вітати їх на" Євробаченні ", — написали організатори в соціальній мережі.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Правильное питание – залог вашего здоровья Медицинское оборудование для клиник Где оформить «автогражданку»? Как купить отопительные батареи и не потратить деньги зря? Женская туника: разновидности и современные тенденции в моде

Последние новости