Українці в шоці: Тягнибок назвав ім’я єдиного кандидата від націоналістів

15.10.2018 13:35 1

Українці в шоці: Тягнибок назвав ім’я єдиного кандидата від націоналістів

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" визначилося зі своїм кандидатом в президенти на виборах 2019 року.
У політсилі зробили висновки з минулих невдач і вирішили знайти відносно нове обличчя, тому партію представить не її багаторічний лідер Олег Тягнибок, а його заступник Руслан Кошулинський, повідомляє daily-news.com.ua
Я не буду балотуватися в президенти. Єдиним рішенням ми вирішили підтримати кандидата від націоналістичних сил Руслана Кошулинського, — заявив Тягнибок, виступаючи перед пресою в парку Шевченка в Києві.
Відзначимо, що Олег Тягнибок очолює ВО "Свобода" з 2004 року, коли партія тільки була утворена. З тих пір він представляв політсилу у Львівській міськраді і Верховній Раді. Однак, на останніх парламентських виборах "свободівці" пройшли тільки по округах, тому восьмий скликання Тягнибок пропустив.
Що стосується виборів президента, то такі спроби у політика теж були. У 2010 році він висував свою кандидатуру на пост президента і набрав всього 1,43 відсотка голосів.
Читайте також: Клімкін розповів, як Угорщина маніпулює міфами
Хто такий Руслан Кошулинський
Заступник глави партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода". Заступник Голови Верховної Ради України в 2012-2014 роках. У лютому 2015 року було мобілізовано для проходження служби в збройних силах України.
Восени того ж року був висунутий кандидатом в мери Львова. Однак, перемогти навіть у своєму рідному місті Кошулинський не зміг, поступившись Андрію Садовому.
У грудні 2015 року у Львівському обласному раді сталася бійка, активним учасником якої виявився саме Кошулинський. Під час одного з засідань він підбіг до помічника голови Львівської облради Валентину Харлову і накинувся на того з кулаками. Під крики "Ганьба!" чоловіків швидко розтягнули в сторони їх же колеги.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Тестомес на любой случай жизни Функциональные плюсы 4G видеонаблюдения Ідеальне взуття для кожної господині Поиск профессиональных врачей по городам Шикарное вечернее красное платье для настоящей королевы

Последние новости