Названа вражаюча цифра нелегальних АЗС в Україні

13.10.2018 12:36 2

Названа вражаюча цифра нелегальних АЗС в Україні

Такі заправки не платять податки, тому встановлюють менші ціни.
У кожному сегменті ринку є явища, наприклад, недобросовісна конкуренція. Перш за все, зростання нелегальних мереж збуту. Це стосується і АЗС, повідомляє daily-news.com.ua
Як повідомив директор «Консалтингової групи А-95» Сергій Куюн, в Україні засилля великої кількості дрібних бочок з дизпаливом або зрідженим газом. Всі ці точки нелегальні, працюють без документів, касових апаратів. Це призводить до того, що вони відтягують на себе продажу легальних операторів, через низьку ціну, іноді різниця в 7 грн. Адже ці нелегали не платять податки.
Легальні оператори змушені турбуватися. Витрати на ведення бізнесу залишаються на тому ж рівні, а обсяги продажів падають. Успіх нелегальних мереж збуту нафтопродуктів залежить від низької ціни. Сьогодні кількість нелегалів досягає 1,5 тисячі заправок по всій Україні. Епіцентри — Дніпропетровська та Київська області. Але вони поширюються і далі. Це вже на рівні епідемії.
Обсяг нелегальних продажів бензину перевищив 15-17% ринку. По зрідженому газу — близько 30-50%. Така ситуація б'є не тільки по легальним операторам, вона відбивається на надходження податків, впливає на якість нафтопродуктів на ринку.
Читайте також: Нацбанк спростить нагляд за ломбардами: що зміниться
Основний нафтопромисел в Україні зосереджений на сході. У Кривому Розі два тижні тому була заблокована робота нафтопереробного заводу, який використовував крадене сировину з державного нафтопроводу Кременчук-Одеса. Сьогодні блокується робота цього заводу силами СБУ, держкомпанії «Укртранснафта».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Мужские брендовые часы Області застосування профільного прокату Лучшие письменнные переводы для всех Подбор шин для авто любой грузоподъемности Первые кредиты онлайн в Украине

Последние новости