Дієтологи назвали найменш калорійні способи приготування їжі

11.10.2018 22:16 2

Дієтологи назвали найменш калорійні способи приготування їжі

Ми не відкриємо секрет, сказавши, що зараз величезна кількість людей стурбоване своїм харчуванням і здоровим способом життя.
Багато наших читачів зараз з особливим завзяттям шукають легкі страви та закуски після рясного святкового застілля, підраховуючи калорії, пише daily-news.com.ua. А кращі рецепти смакоти до 150 калорій і зовсім б'ють рекорди переглядів. Тому ми вирішили розібратися, який із способів приготування їжі буде найменш калорійним.
Правильне харчування на порядку денному в багатьох разом з питанням про те, як готувати продукти, щоб вони зберегли свої корисні властивості. Це ціла наука.
Спосіб приготування їжі безпосередньо впливає на кількість калорій. Тому наводимо інформацію «Домашний очаг» про те, як з відомих способів приготування їжі вибрати найбільш для себе оптимальний і дієтичний.
Варка
Доведено, що варіння зменшує калорійність продукту. Наприклад, при варінні м'яса частина жиру переходить в бульйон, через що його енергетична цінність зменшується на 10-20%. Якщо ви готуєте суп з м'ясом і овочами, можете злити перший бульйон, щоб прибрати надлишки насичених жирів. Вироби з борошна і крупи при варінні збільшуються в обсязі, за рахунок чого знижується їх калорійність в середньому в три рази. Але якщо ви варите насичені крохмалем овочі, то їх цінність навпаки зростає на 30%. Тому фахівці рекомендують недоварюють картоплю, кукурудзу і буряк.
Жарка
В даному випадку також варто враховувати наявність масла. Якщо ви використовуєте масло, то варто до калорійності м'яса додати 20% від калорійності масла. Якщо ви смажите овочі та гриби, пам'ятайте, що вони можуть вбирати до 50% використовуваного масла, тобто, і калорійність збільшиться на 50%. Тому зараз таким попитом користуються страви на грилі, коли витоплюються жири і калорійність готового блюда зменшується на 5-15%.
Тушкування
Тушкуваня дуже схоже за технологією з варінням, якщо ви не будете додавати в блюдо масло і підвищувати таким чином його калорійність. Особливо актуально гасіння в пост або при дієті, адже коли частина жирів переходить в підливу. Так, калорійність тушкованих продуктів практично не відрізняється від енергетичної цінності сирих, що не може не радувати тих, що худнуть, які раз у раз шукають варіанти фітнес-меню.
Читайте також: Вчені назвали ранкову звичку, яка сприяє швидкому схудненню
Їжа на пару
Не секрет, що страви на пару - самий дієтичний спосіб приготування їжі через те, що ви не додаєте масло, а обробка відбувається паром. Тут також важливий момент в тому, що хоч калорійність продуктів зменшується тільки на 3-5%, зате всі корисні речовини залишаються практично в незайманому вигляді. Таку їжу можна сміливо їсти після 6 і не боятися поправитися.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить клавишные выключатели Неограниченные возможности на лучшем игровом портале Как продать изношенные доллары Рекуператор повітря для кожної оселі Быстрое оформление и покупка автоцивилки в режиме онлайн

Последние новости