Водіїв розчарувала популярна марка електрокарів

11.10.2018 10:06 0

Водіїв розчарувала популярна марка електрокарів

Чому авто марки не популярні в Європі.
Експерти спробували з'ясувати, чому Chevrolet Volt і Bolt не надто популярні в Європі, хоча у них є багато переваг, через які їх продажу повинні бути дуже хорошими, передає daily-news.com.ua
Для цього вони протестували ці автомобілі … Для тесту взяли новітні Chevrolet Volt і Bolt 2019 року. Ця моделі отримали серйозні зміни в порівнянні з моделями попереднього року. Зміни були високо оцінені в США. Але, здається, європейців вони не надихнули.
Перший гібридний Chevrolet Volt з'явився в 2010 році. Зараз він може на одному електромоторі проїхати близько 65 км, після чого працювати починає бензиновий двигун. Chevrolet Bolt є п'ятидверний компактний електромобіль, який вперше з'явився в кінці 2016 року. Потужність його електричної силової установки становить 204 к.с. і 360 Нм крутного моменту. Розгін до 100 км / год займає 7 секунд при максимальній швидкості 145 км / ч.
У США ці автомобілі мають хороший попит, а ось в Європі — не дуже. Чому? Судячи з усього, тому, що вони розроблені, перш за все, для американського ринку. Так, наприклад, запас ходу Volt складає стільки, скільки за один день проїжджають американці. З розрахунком на це він і побудований. У європейців інші вимоги з цього питання. Chevrolet Volt і Bolt — насправді є одними з найкращих моделей у своєму сегменті.
Читайте також: Названі найпопулярніші моделі легкових авто в Україні
Американці використовують Volt для повсякденних поїздок. Але в останні час ці автомобілі піддаються все більшої і більшої конкуренції.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Стеклянные душевые — гармония в ванной! Форум для начинающих и опытных бизнесменов ВОСХИТИТЕЛЬНАЯ ГЛАЖКА, или как потратить меньше времени на эту рутину Пластиковые окна по доступным ценам в Днепре Где купить камеры?

Последние новости