Водіїв розчарувала популярна марка електрокарів

11.10.2018 10:06 0

Водіїв розчарувала популярна марка електрокарів

Чому авто марки не популярні в Європі.
Експерти спробували з'ясувати, чому Chevrolet Volt і Bolt не надто популярні в Європі, хоча у них є багато переваг, через які їх продажу повинні бути дуже хорошими, передає daily-news.com.ua
Для цього вони протестували ці автомобілі … Для тесту взяли новітні Chevrolet Volt і Bolt 2019 року. Ця моделі отримали серйозні зміни в порівнянні з моделями попереднього року. Зміни були високо оцінені в США. Але, здається, європейців вони не надихнули.
Перший гібридний Chevrolet Volt з'явився в 2010 році. Зараз він може на одному електромоторі проїхати близько 65 км, після чого працювати починає бензиновий двигун. Chevrolet Bolt є п'ятидверний компактний електромобіль, який вперше з'явився в кінці 2016 року. Потужність його електричної силової установки становить 204 к.с. і 360 Нм крутного моменту. Розгін до 100 км / год займає 7 секунд при максимальній швидкості 145 км / ч.
У США ці автомобілі мають хороший попит, а ось в Європі — не дуже. Чому? Судячи з усього, тому, що вони розроблені, перш за все, для американського ринку. Так, наприклад, запас ходу Volt складає стільки, скільки за один день проїжджають американці. З розрахунком на це він і побудований. У європейців інші вимоги з цього питання. Chevrolet Volt і Bolt — насправді є одними з найкращих моделей у своєму сегменті.
Читайте також: Названі найпопулярніші моделі легкових авто в Україні
Американці використовують Volt для повсякденних поїздок. Але в останні час ці автомобілі піддаються все більшої і більшої конкуренції.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучший интернет магазин для покупки современных гаджетов Изготовление прихожих под ваш интерьер Польша больше не спешит отказываться от российского газа Основные категории спортивного питания опишет proteininkiev.com Немецкие кальяны AMY

Последние новости