"НЛО в прямому ефірі": дивний голос на космічній станції. Відео

09.10.2018 9:45 0

На борту МКС записали дивний голос.
Відомий конспіролог і дослідник надприродних явищ Валентин Дегтярьов зробив чергове цікаве відкриття, на цей раз подавшись в дещо нехарактерну для себе сферу, повідомляє daily-news.com.ua
Чоловік стверджує, що дивився пряму трансляцію з веб-камери на борту Міжнародної космічної станції і несподівано почув в ефірі щось вражаюче і навіть в якійсь мірі лякаюче. Описати це можна тільки як «голос привида або прибульця».
Дана подія сталася, коли МКС пролітала над Індійським океаном. На орбітальній станції було абсолютно тихо, і космонавти явно спали, проте в певний момент веб-камера раптом зафіксувала посеред гробової тиші дивний голос неподалік від себе. Немов хтось вимовив по-англійськи:
«Танці, танці до упаду», - потім голосно розсміявся і відразу затих. Незважаючи на те що голос схожий на людський, він сильно спотворений.
Читайте також: Ілон Маск спробував марихуану. Відео
Знахідка Дегтярьова викликала масу питань у цікавих користувачів Рунету. Хто вимовив цю загадкову фразу? Що вона означає? Нарешті, звідки у веб-камери на борту МКС мікрофон? Хіба він необхідний їй? Адже це тільки непотрібні витрати сигналу, що посилається записуючим пристроєм на Землю.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Автомобильные запчасти по демократичным ценам Профессиональный теннисный инвентарь Head Написание научных работ на заказ Большая коллекция икон в Киеве Виды альпинизма и их особенности

Последние новости