Рева розповів, коли в українців виросте дохід

28.09.2018 19:08 0

Рева розповів, коли в українців виросте дохід

Андрій Рева, міністр соціальної політики України розповів, як вирішити проблеми трудової міграції та коли в українців виросте дохід.
Про це повідомляє daily-news.com.ua з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.
За словами міністра, на даний момент за кордоном працюють 3,2 мільйона українських громадян. Він вважає, що єдиний можливий спосіб зупинити трудову міграцію і зберегти кваліфіковані кадри в Україні - це підняти рівень доходу населення до показників тих країн, які вибирають українці для заробітку.
"На сьогодні, в перерахунку на гривні, українські заробітчани в Польщі в середньому отримують 19200 гривень на місяць. Для зменшення рівня трудової міграції, як я вже неодноразово говорив, середня зарплата в Україні повинна бути не менше 15000 гривень. Ми плануємо, що в цьому році середня зарплата в грудні вийде на розмір 10000 гривень, і нам потрібно три-чотири роки щоб наша середня зарплата вийшла на потрібні показники ", - уточнив чиновник.
Крім того, він зазначив, що нинішня ситуація на ринку праці в країні сприяє зростанню доходів населення. Так як у роботодавців немає виходу для утримання кадрів, крім як підвищити їм зарплати.
Читайте також: Чоловік Ані Лорак публічно звернувся до співачки
"За даними Держкомстату, рівень безробіття (за методикою розрахунку Міжнародної організації праці) почав знижуватися, а це вказує на те, що конкуренція на ринку праці знижується, і роботодавці, для того щоб утримати людей, піднімають їм зарплати - але біда в тому, що це потрібно було робити ще десять років тому, тоді б ми не отримали сьогоднішню ситуацію з відтоком кадрів ", - заявив Рева.
Також, він зазначив про те, що зростання зарплат прямо не впливає на інфляційні процеси. У зв'язку з тим що збільшення доходу забезпеченим економічним ресурсом може впливати на інфляцію лише опосередковано, через зростання рівня попиту.
Загрузка...

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Сухой корм для собак премиум класса Купить зимние сапоги недорого – возможно Лучший софт на лучшем игровом портале Скважинные насосы для водоснабжения в доме Аренда самосвалов и тяжелой спецтехники на выгодных условиях

Последние новости