Рева розповів, коли в українців виросте дохід

28.09.2018 19:08 0

Рева розповів, коли в українців виросте дохід

Андрій Рева, міністр соціальної політики України розповів, як вирішити проблеми трудової міграції та коли в українців виросте дохід.
Про це повідомляє daily-news.com.ua з посиланням на прес-службу Мінсоцполітики.
За словами міністра, на даний момент за кордоном працюють 3,2 мільйона українських громадян. Він вважає, що єдиний можливий спосіб зупинити трудову міграцію і зберегти кваліфіковані кадри в Україні — це підняти рівень доходу населення до показників тих країн, які вибирають українці для заробітку.
"На сьогодні, в перерахунку на гривні, українські заробітчани в Польщі в середньому отримують 19200 гривень на місяць. Для зменшення рівня трудової міграції, як я вже неодноразово говорив, середня зарплата в Україні повинна бути не менше 15000 гривень. Ми плануємо, що в цьому році середня зарплата в грудні вийде на розмір 10000 гривень, і нам потрібно три-чотири роки щоб наша середня зарплата вийшла на потрібні показники ", — уточнив чиновник.
Крім того, він зазначив, що нинішня ситуація на ринку праці в країні сприяє зростанню доходів населення. Так як у роботодавців немає виходу для утримання кадрів, крім як підвищити їм зарплати.
Читайте також: Чоловік Ані Лорак публічно звернувся до співачки
"За даними Держкомстату, рівень безробіття (за методикою розрахунку Міжнародної організації праці) почав знижуватися, а це вказує на те, що конкуренція на ринку праці знижується, і роботодавці, для того щоб утримати людей, піднімають їм зарплати — але біда в тому, що це потрібно було робити ще десять років тому, тоді б ми не отримали сьогоднішню ситуацію з відтоком кадрів ", — заявив Рева.
Також, він зазначив про те, що зростання зарплат прямо не впливає на інфляційні процеси. У зв'язку з тим що збільшення доходу забезпеченим економічним ресурсом може впливати на інфляцію лише опосередковано, через зростання рівня попиту.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Сервер в Голландии – это отличный выбор Аренда оборудования для мероприятий в Киеве Букеты цветов на заказ для Вас и ваших близких Брендовая посуда для всей семьи Какие виды танцев доступны в Украине

Последние новости