Євросоюз виділив Україні €50 млн кредиту на розширення доріг

28.09.2018 14:36 0

Євросоюз виділив Україні €50 млн кредиту на розширення доріг

Європейський інвестиційний банк вирішив виділити Україні €50 млн кредиту на інфраструктуру «Укрзалізниці» та «Укравтодору».
Про це повідомляє daily-news.com.ua
Як зазначили в банку, кошти спрямують на вирішення проблем з вузькими місцями в європейських транспортних мережах.
Рада директорів банку схвалила проект 18 вересня. Повна вартість проекту становить 110 млн євро . Мова йде про проекти малої транспортної інфраструктури обсягом до EUR20 млнПередбачається також, Що таке фінансування поліпшить безпеку дорожнього руху.
Нагадаємо, що за період з 2018 по 2045 роки включно Україна повинна сплатити зовнішнім кредиторам 1,505 трлн грн, що за поточним офіційним курсом становить $53,53 млрд. За даними Міністерства фінансів, тільки до кінця 2018 року потрібно cплатити $3,25 млрд за курсом НБУ. У цю суму входять платежі з погашення боргу — $1,8 млрд, та $1,5 млрд — його обслуговування.
Читайте також: Грузія в ООН озвучила жорстку вимогу до Росії [quote][/quote]
У серпні міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що з шести тисяч мостів, які є на балансі «Укравтодору», тисяча знаходяться в аварійному стані і ще 2,5 тисячі потребують ремонту. Цього року передбачено капітальний ремонт 45 мостів в рамках програми відбудови мостової інфраструктури України. На це витратять 2,3 млрд гривень. Загалом, за словами Омеляяна, програма відбудови українських мостів до 2022 року передбачає інвестиції в розмірі $1 млрд, тобто 25 млрд гривень.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

«Банкротство и Ликвидация» — портал для решения проблем Гибридный сорт пиона Do Tell Игровой мир для начинающих геймеров Кредит онлайн и 24 часа в сутки Натуральные одеяла из овечьей шерсти в Украине

Последние новости