Україна з трьома країнами готує резолюцію про миротворців для Радбезу ООН

27.09.2018 11:56 0

Україна з трьома країнами готує резолюцію про миротворців для Радбезу ООН

Україна разом з міжнародними партнерами, зокрема, США, Францією й Німеччиною, готують до внесення на голосування Ради Безпеки ООН проект резолюції про введення миротворчої місії ООН на Донбас.
Про це сказав у середу на полях Генасамблеї ООН міністр закордонних справ України Павло Клімкін, повідомляє власний кореспондент daily-news.com.ua
"У нас є домовленість з нашими друзями – Сполученими Штатами, Німеччиною і Францією. Вчора я знову розмовляв з Гайко Маасом, з держсекретарем Майком Помпео, ми внесемо спільну резолюцію", — зауважив Клімкін.
Він уточнив, що йдеться саме про спільний проект документа. "Для цього потрібно далі тиснути на Росію, оскільки вона намагається відбиватися руками й ногами від будь-якої справжньої миротворчої операції", — зазначив міністр.
У цьому зв'язку він звернув увагу, що важливо мати не тільки військовий компонент місії ООН на Донбасі, але також вводити міжнародну адміністрацію та поліцейський компонент.
"Оскільки інакше Росія й надалі намагатиметься керувати окупованими територіями, і вся ідея російської так званої "миротворчої операції" – це почати процес регіоналізації і федералізації України", — пояснив Клімкін.
Читайте також: Ватикан зробив заяву стосовно можливого отримання українською церквою Томосу
Як відомо, Київ наполягає на введенні місії ООН на всю непідконтрольну територію Донецької та Луганської областей, зокрема й на кордон з РФ, проте Москва каже, що миротворці повинні розміщуватися лише на лінії розмежування сторін і мати функцію охорони вже існуючої місії ОБСЄ.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Отопительные системы по выгодным ценам Разработка сайтов под ключ Женская казахская одежда Особливості слухопротезування Стоматологические клиники в Киеве по соседству

Последние новости