• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Знайдено останки самої стародавньої тварини на планеті

24.09.2018 11:38 0

Знайдено останки самої стародавньої тварини на планеті

Археологи зробили дивовижну знахідку.
Відкриття археологів показує, що історія земної фауни набагато довше, ніж вважалося раніше, повідомляє daily-news.com.ua
Поблизу Білого моря археологи знайшли найдавніше тварина, яке коли-небудь жило на Землі. Вік істоти складає рекордні 558 мільйонів років.
Вік був визначений за залишками скам'янілого жиру - це органічна сполука не міститься в рослинах або грибах, а значить виявлений організм відноситься до царства тварин.
Морське істота, яка отримала назву Дікінсон, було розміром 1,4 метра в довжину і майже стільки ж в ширину.
Ймовірно, це найбільш ранній предок нинішніх ссавців. Зовні істота нагадує листок з гіллястою структурою, що зовні нагадує відбиток пальця.
Відкриття показує, що історія земної фауни набагато довше, ніж вважалося. Більш того, цей живий організм жив за 20 мільйонів років до Кембрійського вибуху - так вчені називають період, під час якого різко зросла кількість викопних останків живих істот.
Дікінсон вели сидячий спосіб життя. Але їхні нащадки незабаром рушили з місця, відростивши ноги. І сталося це, як з'ясувалося, теж на багато мільйонів років раніше, ніж прийнято було вважати.
Також раніше повідомлялося, що археологи зробили знакова для історії відкриття. Вчені-єгиптологи навіть не підозрювали, яку несподіванку ховали від них піски древньої столиці одного з єгипетських регіонів.
В ході проведення дорожніх робіт з очищення від грунтових вод храму Ком-Омбо, що в місті Асуан, робітники натрапили на статую, ідентичну тій, що вже кілька тисяч років прикрашає долину пірамід в Гізі.
Знайдено останки самої стародавньої тварини на планеті
Йдеться про знаменитого Сфінкса. Знахідка зроблена з пісковика, має ширину біля основи 28 см і, за словами генерального секретаря Вищої ради у справах старожитностей Мустафи Вазірі, може відноситься до епохи Потолемеев (331 рік до н.е. - 31 рік н.е.).
Читайте також: Chevrolet показала обновленное купе Camaro
Непрямим підтвердженням цього, пояснив він, є те, що артефакт був знайдений в тій же південно-східній частині давньоєгипетського храму, де два місяці тому знайшли статую фараона Птолемея V (204-180 роки до н.е.), а також ще два древніх пам'ятника того ж тимчасового періоду.
Загрузка...

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Магазин автомобильных запчастей и расходных материалов Агрегатор Besure.com.ua: ищем надежного страховщика Установка качественных окон в Киеве Работа разноробочим в Киеве Мужская, женская и детская обувь оптом

Последние новости