• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Українець проїхав на велосипеді 14 країн Європи. Відео

23.09.2018 13:57 0

Українець проїхав на велосипеді 14 країн Європи. Відео

Уманчанин Дмитро Михайленко здійснив унікальну велоподорож з бюджетом майже у 350 євро.
Про це пише СобКор.
Мандрівник був 73 дні в дорозі, зробив 4200 фотографій з усієї подорожі, подолав 7732 кілометри доріг, побачив сотні сіл та містечок.
Дмитрові 30 років, за фахом він учитель історії, свого часу працював у місцевій школі №7, також будував кар’єру педагога у Вінницькій області.
Має велику любов до подорожей і пізнання чогось нового. Свої перші мандрівки на велосипеді Україною він розділяв із братом та батьком. Спільно вони підкорювали гори. А цьогоріч вирішив самостійно вирушити в турне Європою.
«Цієї зими я зробив біометричний паспорт. От і думаю собі: а чого ж він має лежати без діла? Отак і виникла ідея відвідати інші країни, – розповів Дмитро.
Читайте також: Вночі у середмісті Києва проїхав літак: відео
Свою подорож він розпочав 3 липня. Стартував велосипедист із польського міста Перемишль, до якого діставався залізничним транспортом.
Плануючи подорож, він ставив собі за мету побачити в Польщі місто Краків, об’їздити видатні місця Чехії, побачити гори Австрії і Швейцарії. Та несподівано навіть для себе йому вдалося відвідати значно більше.
Дмитро зізнався, що на початку подорожі йому було трохи лячно. Різні культура та суспільство, мовний бар’єр, перетин кордонів – це найперше, що могло змусити засумніватися у власній ідеї.

Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Искусственные цветы для ритуальных услуг Санитарно-техническое оборудование Медицинское оборудование для клиник Быстрое и безболезненное удаление родинок и других новообразований Все для лодок

Последние новости