Жителям Криму не вистачає питної води

23.09.2018 13:27 0

Жителям Криму не вистачає питної води

В окупованому Криму спостерігається нестача якісної питної води. Наразі водопостачання міст і сільських населених пунктів здійснюється з місцевих джерел.
Про це пише СобКор.
Так званий російський «віце-прем'єр Криму» Юрій Гоцанюк заявив, що наразі в умовах припинення подачі дніпровської води по Північно-Кримському каналу водопостачання міст і сільських населених пунктів окупованого півострова здійснюється з місцевих джерел.
Читайте також: Окупанти масово виганяють українців з Криму: введена програма «заміщення».
Підземні окупованого Криму, що використовуються в системі централізованого питного водопостачання, не проходять попереднього очищення.
Окупаційна влада намагається визначити найпроблемніші населені пункти, де місцеві жителі користуються неякісною питною водою. Там хочуть забезпечити виконання заходів щодо встановлення станцій доочистки води.
Відомо, що кількість людей, які користуються послугами централізованого питного водопостачання, становить 88% населення окупованого півострова.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Аренда офисов в Киеве на Подоле Сайт, на котором знают толк в аккумуляторах Ремонт мобильной техники Электробезопасность системы – автоматы защиты и устройства защитного отключения Металлоискатель бу может стать новым хобби

Последние новости