В США викрили фінансову піраміду, засновники якої зібрали понад $345 млн

20.09.2018 15:49 0

В США викрили фінансову піраміду, засновники якої зібрали понад $345 млн

Комісія з цінних паперів та бірж США (SEC) зупинила чергову фінансову піраміду за схемою Понци, засновники якої спромоглись зібрати понад $345 млн з 230 інвесторів з усієї країни. Про це повідомляє daily-news.com.ua
Комісії вдалось домогтись рішення суду щодо екстреної заморозки активів та призначенні зовнішнього управляючого. Одночасно з цим прокуратура Меріленда пред’явила кримінальні обвинувачування творцям піраміди – Кевіну Меррілу, Джею Ледфорду та Кемерону Джезірскі.
Як повідомляється, обвинувачувані пропонували інвесторам значний прибуток від вкладень у придбання та перепродаж пулів споживчих кредитів. Однак насправді вони використовували кошти нових інвесторів, щоб вести розкішний спосіб життя та виплачувати дивіденди першим вкладникам. Обманюючи клієнтів, вони не нехтували підробкою підписів та документів.
Обвинувачувані, як зазначається, вкрали не менше $85 млн інвесторських коштів та розтратили їх, зокрема і на придбання не менш як 25 автомобілів на $10,2 млн. Крім того, вони купили нерухомості на мільйони доларів, прикрас на понад півмільйона та витати $100 тисяч на приватний фітнес клуб.
Читайте також: ВМФ РФ виявив фрагменти тіл екіпажу російського Іл-20
Найбільшою в історії США фінансовою пірамідою є схема, організована Бернардом Мейдоффом, в яку інвестори вклали $18 млрд. За свою діяльність 71-річного Мейдоффа засудили до 150 років ув’язнення.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Кромкооблицовочные станки в Казахстане Гандбольные мячи для вас Шикарное вечернее красное платье для настоящей королевы Страховые компании: как сделать правильный выбор Лучшая брендовая детская одежда

Последние новости