Кілька важливих правил, як легко прокинутися вранці

20.09.2018 12:16 0

Кілька важливих правил, як легко прокинутися вранці

Для того, щоб легко прокинутися вранці і бути бадьорим, потрібно дотримуватися кількох важливих правил.
daily-news.com.ua зібрали кілька слушних порад, які допоможуть вставати з ліжка без проблем.
Як легко і швидко прокидатися вранці – це питання особливо актуальне восени, коли організм ще не перебудувався після літа.
Науковці зібрали 11 порад, які підкажуть, як прокинутися вранці без ненависті до всього світу.
Для того, щоб легко прокинутися, юзайте такі лайфхаки:
Використовуйте психологію
Перевіряйте пошту в ліжку
Покладіть будильник подалі
Придбайте “розумний будильник”
Зверніться до “соціального будильнику”
Уникайте алкоголю, кави та їжі на ніч
Відкрийте вікно перед сном
Почніть жувати, як тільки відкриєте очі
Заведіть собаку
Слідкуйте за графіком
Лягайте раніше
А тепер про ці поради детальніше.
Психологія
Зробіть за правило собі перед сном поставити чітку мету, заради якої ви повинні будете прокинутися рано і бути бадьорим. Наприклад, якусь невідкладну справу, яку ви не зробили ввечері, а якщо не вирішите це прямо з ранку, то наслідки будуть жахливими.
Придумайте собі нагороду за швидкий підйом і не забувайте її отримувати. Для того, щоб зачепити муки совісті, розкажіть друзям, що ви вирішили вставати рано і вчасно, і не збираєтеся порушувати це правило.
Пошта
Залиште стрічку Facebook і Twitter на ранок. Прокинувшись, жахніться від світових новин, прочитайте лист від незадоволеного замовника, позаздріть фоточкам колеги з якоїсь екзотичної країни – і ось ваш мозок вже запрацював, можна вставати.
Сидіти за ноутбуком або дивитися телевізор перед сном – теж погана ідея. Ваша нервова система перебуває у напрузі, від цього заснути стає набагато важче.
А ось вранці цей ефект піде вам на користь.
Відкиньте будильник
Помістіть будильник подалі від ліжка, щоб довелося встати і вимкнути цей нестерпний звук.
Встановіть повтор. Якщо встали – рухайтеся у бік душу, він вас врятує. Дорогою можна включити енергійну музику – теж хороший спосіб підбадьоритися.
Розумний будильник
Добре використовувати смарт-браслети, оснащені “розумними будильниками”, які пропонують встановити інтервал для будильника, а потім, аналізуючи ваші фази сну, знаходять оптимальний момент для пробудження.
Зате потім ви просто не зможете без нього обійтися: пробудження в ідеальний час, та ще й від легкої, але наполегливої вібрації замість звукового сигналу – це справжній прорив у сфері гуманних технологій.
Читайте також: Лікарі пояснили, чому вагітним небезпечно набирати вагу
Соціальний будильник
Багатьом допомагають сервіси типу Будіста, де можна анонімно залишити свій номер телефону і попросити розбудити вас у конкретний час.
Коли вам подзвонить незнайомець і побажає доброго ранку – ви прокинетеся, як мінімум, від несподіванки, а подяка підніме ранковий настрій.
Сервіс гарантує, що вас розбудять у будь-якому випадку: навіть якщо доброго незнайомця в потрібний вам час не знайдеться, його роль виконає робот.
Ні алкоголю, каві та їжі на ніч
Якщо вам доводиться працювати до світанку, ви перекусуєте, “грішите” ситною пізньою трапезою і кількома горнятками кави, щоб не заснути завчасно.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Бакарди – впечатляющее разнообразие вкусов и цветов Экологический туризм в Карпатах Лучшие стоматологические услуги Магазин подарков на любой случай Широкий ассортимент безопасных игр и приложений для вашего телефона

Последние новости