Досить шпигувати: Швейцарія зробила різку заяву в адресу Росії

17.09.2018 9:29 0

Досить шпигувати: Швейцарія зробила різку заяву в адресу Росії

Швейцарія зажадала від Росії припинити шпигунську діяльність на її території після того, як в останні дні стало відомо про два інциденти за участю російських шпигунів.
Про це повідомляє daily-news.com.ua.
Міністерство закордонних справ Швейцарії в цьому році вже тричі викликало посла Росії в Берні, щоб висловити стурбованість з приводу підозрілих операцій, спрямованих на розташовані в Швейцарії організації, включаючи лабораторію, яка використовується для випробування хімічної зброї.
"Швейцарський департамент закордонних справ закликав Росію негайно припинити незаконну діяльність на швейцарській землі або проти швейцарських об'єктів", — йдеться в заяві МЗС.
Читайте також: Ситуація на Донбасі не змінилася, — Волкер
Минулої п'ятниці Швейцарське розвідувальне агентство повідомило про спільну операцію з британськими та голландськими колегами із затримання двох російських шпигунів, які намагалися отримати дані з хімічної лабораторії в Шпіц недалеко від Берна. Підозрювані були затримані в Нідерландах і вислані з країни.
Крім того, швейцарська прокуратура заявила, що два російських шпигуна, заарештованих в Нідерландах, також підозрюються в спробі здійснення кібератаки на Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA).
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшее средство от незначительных кожных заболеваний Польша больше не спешит отказываться от российского газа Чем аренда квартиры посуточно в Черкассах интереснее для клиента, нежели номер в гостинице? Позаботьтесь о ребёнке, приобретите ему средство для передвижения в Sigma-line Крупнейшая риэлтерская компания Покровска и Мирнограда

Последние новости