Коли в Україну «прийде» зв’язок 5G

16.09.2018 12:36 0

Коли в Україну «прийде» зв’язок 5G

Незабаром міжнародний союз електрозв’язку розгляне питання про розподіл частот на всесвітній основі.
Про це пише СобКор.
1 липня 2018 року українські мобільні оператори нарешті оголосили про запуск 4G. Для цього потрібно багато часу, сил і ретельної підготовки. Проводилися тендери на закупівлю необхідного обладнання, а також аукціони з продажу ліцензій на частоти.
Тим часом в світі після запуску 4G почали готуватися до впровадження наступного покоління мобільного зв’язку – 5G. У деяких країнах вже навіть встигли роздати частоти під 5G, наприклад, у Великій Британії та Південної Кореї, а в Іспанії проводять торги. В Україні так швидко очікувати появи 5G не доводиться. Але в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, про це вже йдуть розмови.
Читайте також: Оновлення Windows 10 може "вбити" ваш комп
Мобільні оператори відзначають, що одна з проблем, що гальмують запуски нових поколінь мобільного зв’язку – відсутність вільних частот.
Рішення про те, які частоти будуть використовуватися, візьмуть на Всесвітній конференції по радіозв’язку. Зараз для тестових проектів в країнах ЄС використовуються діапазони нижче 6 ГГц і вище 30 ГГц.
За попередніми даними НКРЗІ, використовуватися будуть наступні частоти: 3.5 – 5 ГГц, 24.5 – 31 ГГц, 70 – 80 ГГц.
В прес-службі Vodafone Ukraine повідомили: «Для запуску 5G в Європі планують використовувати частотний діапазон 3.4-3.8 ГГц. У ряді країн (Великобританія, Іспанія) в 2018 році пройшли перші аукціони на цей частотний ресурс. В Україні також необхідно буде провести заходи по виділенню і ліцензуванню частот під розвиток 5G. цю роботу повинен виконати регулятор зв’язку».
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Новости Киева и всей страны у вас в смартфоне Красивая керамическая черепица Evrokrovlya Отдых для настоящих мужчин во Львове Изготовление прихожих под ваш интерьер Почему Элада Нагорная сделала свой выбор

Последние новости