Україна експортує курятину у 80 країн світу

16.09.2018 10:31 0

Україна експортує курятину у 80 країн світу

Україна продовжує збільшувати експорт продукції птахівництва та відкривати нові ринки збуту.
Про це пише СобКор.
За 7 місяців 2018 року експортовано 184,6 тис. т м’яса та їстівних субпродуктів свійської птиці, що на 8,9 % більше від аналогічного періоду минулого року, у 80 країн світу.
Нагадаємо, що на початку серпня було зафіксовано найнижчі ціни на курятину у вітчизняних супермаркетах – 82 грн за 1 кг.
В повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України ідеться про те, що у 2018 році було відкрито чотири нових ринки – Албанія, Гана, Гонконг та Марокко.
Читайте також: Які українські міста планують перейти на зелену енергетику.
Також повідомляється, що м'ясо птиці є глобальним трендом на світовому ринку і попит на нього щорічно зростає. Згідно прогнозу OECD-FAO Agricultural Outlook 2018-2027, за 10 років світове споживання такої продукції збільшиться на 19 млн т (15,8%) і складе близько 139 млн т.
На сьогодні Україна займає 7-ме місце з експорту м’яса бройлерів в рейтингу країн-експортерів такої продукції. Найбільшими світовими імпортерами цієї продукції є Японія, Мексика, ЄС, Ірак, Південно-Африканська Республіка, Саудівська Аравія, Куба, Гонконг, Обєднані Арабські Емірати, Ангола.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Смешивающие насосы по выгодным ценам ОСАГО – надежная финансовая поддержка при ДТП Имплантация зубов в Киеве это быстро и безболезненно Курсы английского в Киеве Присяжный переводчик в Киеве

Последние новости