• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Зв’язок 5G: які перспективи є в України

15.09.2018 19:17 0

Зв’язок 5G: які перспективи є в України

Восени 2019 р міжнародний союз електрозв'язку прийме рішення про розподіл частот на всесвітній основі.
Про це пише видання daily-news.com.ua
1 липня 2018 року українські мобільні оператори нарешті оголосили про запуск 4G. Для цього потрібно багато часу, сил і ретельної підготовки. Проводилися тендери на закупівлю необхідного обладнання, а також аукціони з продажу ліцензій на частоти.
Тим часом в світі після запуску 4G почали готуватися до впровадження наступного покоління мобільного зв'язку — 5G. У деяких країнах вже навіть встигли роздати частоти під 5G, наприклад, у Великій Британії та Південної Кореї, а в Іспанії проводять торги. В Україні так швидко очікувати появи 5G не доводиться. Але в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, про це вже йдуть розмови.
Читайте також: Google-перекладач звинуватили у дискримінації жінок
Так, в НКРЗІ нам розповіли, що восени 2019 р міжнародний союз електрозв'язку прийме рішення про розподіл частот на всесвітній основі.
Мобільні оператори відзначають, що одна з проблем, що гальмують запуски нових поколінь мобільного зв'язку — відсутність вільних частот. Рішення про те, які частоти будуть використовуватися, візьмуть на Всесвітній конференції по радіозв'язку. Зараз для тестових проектів в країнах ЄС використовуються діапазони нижче 6 ГГц і вище 30 ГГц.
За попередніми даними НКРЗІ, використовуватися будуть наступні частоти: 3.5 — 5 ГГц, 24.5 — 31 ГГц, 70 — 80 ГГц.
"Для запуску 5G в Європі планують використовувати частотний діапазон 3.4-3.8 ГГц. У ряді країн (Великобританія, Іспанія) в 2018 році пройшли перші аукціони на цей частотний ресурс. В Україні також необхідно буде провести заходи по виділенню і ліцензуванню частот під розвиток 5G. цю роботу повинен виконати регулятор зв'язку ", — пояснюють в прес-службі Vodafone Ukraine.
У компанії "Київстар" відзначають, що нові технології приходять в Україну з затримкою через відсутність вільних частот.
"Тільки в цьому році були встановлені стандарти для мереж 5G, пілотне тестування проходить в США, Європі та Азії. Імовірно, там мережі 5G можуть бути запущені в комерційну експлуатацію в 2019-2020 році. На жаль, в Україні нові технології приходять з затримкою — всі нові стандарти впираються в відсутність вільних частот ", — пояснюють в прес-службі оператора.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Арматура для вашего строительства Лучший интернет магазин для покупки современных гаджетов Культиватор или мотоблок что выбрать Оцените качество тайтсов от Totalfit Оригинальная спортивная одежда от мировых брендов

Последние новости