• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

На Дніпропетровщині директор психіатричної лікарні побив журналістів

15.09.2018 18:16 0

На Дніпропетровщині директор психіатричної лікарні побив журналістів

На журналістів телеканалу "112 Україна" напав і побив директор психоневрологічного інтернату Геннадій Феденко.
Про це daily-news.com.ua повідомили в Національній спілці журналістів України.
Подія трапилася в місті Верхньодніпровськ (Дніпропетровська область), куди знімальна група вирушила заради журналістського розслідування для програми "Ліга корупції" про побиття вихованців місцевого інтернату.
Працівники закладу і підопічні повідомили, що директор Феденко постійно піднімає руку на хворих дітей. Коли журналісти прибули до установи їх зустрів сам Феденко.
"Нам грубо перешкоджали. Директор закладу кілька разів підходив до мене і розігрував штучно створену провокацію, режисером якої був він сам. На своєму телефоні Геннадій Феденко включав камеру, знімав мене і кричав" не штовхайте мене ", хоча я стояла за пів метра від нього і навіть його не торкалася. Після цих слів він з розмаху бив мене в плече. Так кілька разів. Але гірше було далі. у коридор вибіг неадекватна людина, який почав віднімати у нас техніку. Це був психіатр. психіатр! він вчепився як п'явка в руку оператору і почав вириваючи ть камеру. Мій мужній колега проявив неймовірну стійкість і до останнього намагався знімати відео. Психіатр озвірів і з розмаху почав товкти оператором і камерою об стіну. Намагався розбити техніку ", — розповіла постраждала журналістка Світлана Федик.
Дівчина також знімала бійку на свій смартфон. Але директор, побачивши зйомку, почав викручувати руки журналістки і забирати телефон.
"Я просила повернути телефон назад. Тоді психіатр скрутив" фігу ", дав мені побачити й ударив мене кулаком в обличчя. Останні секунди вдалося зафіксувати оператору, який почув мій крик. Після цього ми почали залишати приміщення, поки нам не завдали ще більше травм", — повідомила журналістка.
Читайте також: В Константинополі заявили, що ніколи не давали Російській Церкві Томосу про автокефалію
Покинувши територію інтернату, знімальна група викликала поліцію, написала заяви про напад, дала свідчення і показала поламану техніку.
Крім поліції, знімальна група звернулася також до керівництва обласної ради, в чиїй комунальній власності і знаходиться інтернат, розповіли про напад і просили посприяти в підготовці сюжету.
"У журналістів попросили вибачення, і вони змогли повернутися в заклад і продовжити зйомку. В цілому ж за фактом події було написано заяву в поліцію: нанесення тілесних ушкоджень і матеріального збитку", — зазначив юрист телеканалу Василь Сметана.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Где заправлять картриджи? Интернет-магазин туристического снаряжения Где заказать оборудование для шведского стола? Качественный овальный ковер Лепёшки на кефире – очень простое блюдо

Последние новости