Медики розповіли, кому обов’язково потрібно їсти курячі яйця

14.09.2018 20:46 0

Медики розповіли, кому обов’язково потрібно їсти курячі яйця

У складі курячих яєць містяться найважливіші для здоров'я вітаміни
Твердження про те, що яйця можуть бути небезпечні для здоров'я людини через вміст холестерину, давно застаріло.
Наука довела, що вміст холестерину в організмі людини не залежить безпосередньо від раціону. Курячі яйця, багаті на поживні елементи і вітамінами потрібно обов'язково є в міжсезоння — це зміцнює здоров'я, пише daily-news.com.ua
У складі курячих яєць містяться найважливіші для здоров'я вітаміни: вітамін А, вітамін D, вітамін Е, вітаміни групи В. Яйця легко засвоюються і перетравлюються, містять мало калорій. Останні дослідження показують, що вживання курячих яєць допомагають скинути вагу, не шкодячи організму.
Поєднання лецитину і заліза в яйцях покращує процеси кровотворення. Науково доведено, що присутність яєць в раціоні харчування сприяє підтримці в нормі артеріального тиску. Також експерти в області харчування стверджують, що курячі яйця покращують роботу легенів, допомагають імунітету боротися з бактеріями, сприяють зменшенню ризику розвитку онкологічних захворювань.
Сирі курячі яйця рекомендуються людям, що страждають хворобами нервової системи. Також сирі яйця показані працівникам шкідливих виробництв із застосуванням нейрогенних промислових хімікатів, таких як ртуть і миш'як. Крім цього, білок сирих яєць задіюється для боротьби з запальними захворюваннями (наприклад, до нього вдаються при гострому ацидозі).
Читайте також: Медики підказали найбільш корисні для здоров'я каші
Немає точної відповіді на питання, скільки яєць можна з'їдати без шкоди для організму. Дієтологи радять з'їдати близько 4-7 яєць на тиждень.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрое и качественное написание дипломных работ Доильные аппараты для коров Онлайн-тотализатор в Украине: где сделать ставки на футбол? Виртуальный Вегас у вас дома: играй и побеждай легко! Детская одежда по приемлемым ценам

Последние новости