У Британії прокоментували інтерв’ю підозрюваних в отруєнні Скрипалів

13.09.2018 20:56 1

У Британії прокоментували інтерв’ю підозрюваних в отруєнні Скрипалів

Британія вважає інтерв'ю брехнею.
Представниця британської влади заявила, що Великій Британії чітко зрозуміло, що двоє громадян Росії, які сьогодні дали інтерв’ю державному телеканалу RT, є офіцерами військової розвідки Російської Федерації. Саме їх британська поліція назвала підозрюбваними в отруєнні у Солсбері, передає Собкор.
З заявою про це сьогодні виступила речниця британського МЗС, передає Reuters.
Читайте також:Підозрювані в отруєнні Скрипалів дали перше інтерв'ю
Підозрювані в отруєнні Новачком, імена яких британська поліція також називала раніше, Руслан Боширов і Александр Петров, у інтерв’ю розказали, що дійсно бували в Солсбері, але тільки з туристичною метою. Обидва завірили, що приїхали в Великобританію, щоб побачити "собор , що знаменитий своїм 123-метровим шпилем".
Вони також заперечили гіпотезу про те, що співпрацюють з Головним розвідувальним управлінням РФ і додали, що працюють у сфері спортивної індустрії.
Говорячи про враження від інтерв’ю Петрова і Боширова, речниця МЗС Великобританії повідомила, що "уряду чітко зрозуміло, що ці чоловіки є офіцерами російської військової розвідки ГРУ, які використали надзвичайно токсичну, нелегальну хімічну зброю на вулицях нашої країни".
"Ми неодноразово просили Росію розповісти про те, що сталося в Солсбері в березні. Сьогодні — як ми бачили це постійно — вони відреагували викривленнями і брехнею", — констатувала речниця.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Украинский бизнес форум Запасные части для стиральных машин с доставкой по Украине Лучшие смартфоны современности тут Онлайн автобазар Autos Вызов электрика на дом – безопасность и качество работы

Последние новости