В Дніпрі масово отруїлись школярі

13.09.2018 18:17 0

В Дніпрі масово отруїлись школярі

Отруєння дітей сталось в 62-й школі міста Дніпра.
Протягом двох днів учнів школи номер 62 в Дніпрі атакує дивний вірус. До лікарів звернулися більше десяти дітей і з кожним днем число зростає, а керівництво школи не має жодного найменшого поняття, в чому причина, пише Собкор.
Почалося все з молодших класів. Кілька дітей практично в один момент відчули нездужання, симптоми якого були дуже схожі на харчове отруєння: слабкість, нудота, блювота і температура. З кожною годиною кількість «хворих» зростає і продовжує збільшуватися до сих пір. У багатьох батьків почалася паніка, оскільки реакція організму у деяких дітей на невідому інфекцію була страшною.
«Дійшло до того, що у дитини вночі почалися галюцинації. Були в лікарні, та й лікарів викликали, поки все вказує на те, що це отруєння. Так чи інакше, ми здали аналізи, чекаємо результатів і тоді ситуація остаточно проясниться. Але на їжу в їдальні дитина скаржилася постійно, каже, неїстівна, булочки дерев'яні, що можна об стіл стукати, каша холодна і застигла. Загалом, їсти нічого, за її словами», — розповіла Аліна Артеменко, мама хлопчика, який також став жертвою отруєння.
Читайте також:В Криму школярі з лопатами влаштували погром на дискотеці. Відео
Працівників їдальні звинувачують навіть незважаючи на їх спроби донести інформацію про те, що блювота у дітей почалася до того, як кухарі почали роздавати їжу. З раннього ранку на кухні працюють медики з обласного лабораторного центру, беруться проби, проходить перевірка всієї документації. Незважаючи на це, їдальня продовжує працювати в звичайному режимі і годувати учнів, батьки яких не побоялися відпускати дітей в школу. Через загальну паніку сьогодні — 13 вересня — на заняття не вийшли більше 250 дітей, а це майже 30% всіх учнів. В даний момент вирішується питання про те, наскільки ситуація критична і чи потрібен карантин.
«Із завтрашнього дня в школу ми будемо приймати тільки тих дітей, у кого є довідка про те, що вони здорові. Бо не зрозуміло, що це за інфекція і з чого все почалося. Поодинокі випадки зі схожими симптомами були ще на тому тижні, але, повторюся, вони поодинокі», — зазначила Олена Назаренко, в.о директора школи № 62.
За офіційними даними, отриманим від Департаменту охорони здоров'я, всього інфекцію «підхопили» 16 дітей. Детальну інформацію зібрав у сюжеті Інформатор:

Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Тепловые насосы по выгодным ценам Строительные материалы по низким ценам Деньги для студентов и пенсионеров — кредит онлайн Ремонт и обслуживание кондиционеров по доступной цене Покупка бутового камня в Харькове

Последние новости