Українському міністру оголосили підозру в незаконному збагаченні

13.09.2018 14:41 0

Українському міністру оголосили підозру в незаконному збагаченні

Йдеться про новенький позашляховик і готівку.
Детективи Національного антикорупційного бюро оголосили міністру інфраструктури Україні Володимиру Омеляну підозру у незаконному збагаченні і декларуванні недостовірної інформації, передає Собкор.
Сьогодні за директивою прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури чиновнику оголосили підозру згідно ч.3 ст.368-2 і ст.366-1 Кримінального кодексу. Інформацію про подію повідомила прес-служба НАБУ.
Згідно висновків слідства, міністр, що вже восьмий рік перебуває на державній службі, в період з 1 січня 2000 року по 26 квітня 2018 року отримав 2,17 млн грн офіційного прибутку, тоді як витрати його навіть за менший період, лише з 2008 року по 26 квітня 2015 року, склали як мінімум 3,45 млн грн.
Також буол виявлено, що "в 2015 році, займаючи посаду заступника міністра інфраструктури, службовець придбав активи, законність отримання яких не підтверджена доказами і вартість яких значно перевищує його задекларовані прибутки".
Читайте також:Поліція затримала кілера і ватажка однієї з найбільших злочинних угруповань в Україні
Мова іде про позашляховик BMW X5 2015 року, а також готівку в розмірі 90 тисяч доларів і 25 тисяч євро. Загальна вартість цих активів на той час становила близько 4 230 500 гривень, заявляє бюро.
Крім того, чиновника звинуватили у внесенні недостовірних відомостей у декларації осіб, що були уповноважені на виконання державних функцій.
Спеціалізована антикорупційна прокуратура звернулась в Солом'янський районний суд Києва про призначення міністру застави в розмірі 5 млн грн.
Про це розказав керівник відомства Назар Холодницький.
Він додав, що САП не має підстав для арешту міністра. Клопотання буде розглядати суддя Анна Сергієнко.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как сделать квартиру более теплой Информационный портал о славянах Строительные материалы по низким ценам Основные категории спортивного питания опишет proteininkiev.com Успейте купить качественные кроссовки к новому сезону

Последние новости