Найближчим часом в Україні подорожчає газ для населення

13.09.2018 9:58 0

Найближчим часом в Україні подорожчає газ для населення

Український міністр енергетики заявив, що газ точно подорожчає.
Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик підтвердив повідомлення про те, що найближчим часом в Україні буде підвищено ціну на газ для населення, повідомляє Собкор.
Про це міністр заявив під час спілкування з журналістами. Політик не уточнив остаточну ціну, пояснивши це тим, що він не є безпосереднім учасником переговорів.
Читайте також: В Україні подорожчає один з найголовніших продуктів харчування
"Прем'єр уже говорив, що ми не можемо вести неконструктивні перемовини з Міжнародним валютним фондом. Подорожчання буде, однак, я не можу сказати, в якому розмірі. Я не веду перемовин щодо ціни на газ. Це зобов'язання лежить на Міністерстві фінансів", — заявив Насалик.
Раніше стало відомо, що Україна і МВФ узгодили план, як уникнути дефолту і різкого підвищення ціни на газ для населення. Раніше україніський прем'єр-міністр Гройсман назвав неминучим зміну вартості газу.
Держава знаходиться в складному процесі перемовин з МВФ щодо газової ціни ще з липня минулогр року: Фонд наполягає на підвищенні ціни до економічно обґрунтованого рівня. Підвищення може скласти від 30% до 60%.
Наразі уряд відкладає підвищення ціни на газ для громадян, аргументуючи це тим, що спершу треба передбачити компенсатори для бідних верств населення.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Услуги мастерской дизайна Мадиз Бытовые твердотопливные котлы с пеллетной горелкой Трудоустройство в Польше с гарантиями Лучший интернет магазин для покупки современных гаджетов Алюминиевая фольга от производителя

Последние новости