• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Найближчим часом в Україні подорожчає газ для населення

13.09.2018 9:58 0

Найближчим часом в Україні подорожчає газ для населення

Український міністр енергетики заявив, що газ точно подорожчає.
Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик підтвердив повідомлення про те, що найближчим часом в Україні буде підвищено ціну на газ для населення, повідомляє Собкор.
Про це міністр заявив під час спілкування з журналістами. Політик не уточнив остаточну ціну, пояснивши це тим, що він не є безпосереднім учасником переговорів.
Читайте також: В Україні подорожчає один з найголовніших продуктів харчування
"Прем'єр уже говорив, що ми не можемо вести неконструктивні перемовини з Міжнародним валютним фондом. Подорожчання буде, однак, я не можу сказати, в якому розмірі. Я не веду перемовин щодо ціни на газ. Це зобов'язання лежить на Міністерстві фінансів", — заявив Насалик.
Раніше стало відомо, що Україна і МВФ узгодили план, як уникнути дефолту і різкого підвищення ціни на газ для населення. Раніше україніський прем'єр-міністр Гройсман назвав неминучим зміну вартості газу.
Держава знаходиться в складному процесі перемовин з МВФ щодо газової ціни ще з липня минулогр року: Фонд наполягає на підвищенні ціни до економічно обґрунтованого рівня. Підвищення може скласти від 30% до 60%.
Наразі уряд відкладає підвищення ціни на газ для громадян, аргументуючи це тим, що спершу треба передбачити компенсатори для бідних верств населення.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Стулья венские и не только для кафе и ресторанов Лучшие сорта растений Речные круизы, прогулки, экскурсии и торжественные мероприятия на теплоходе Товарно-биржевые услуги Покупка золота в любом виде в Минске

Последние новости