Стало відомо, яка країна світу є найбільш нещасливою

12.09.2018 17:34 0

Стало відомо, яка країна світу є найбільш нещасливою

У світі значно зросла кількість нещасних людей.
Число жителів нашої планети, що регулярно страждають від стресу і занепокоєння, невпинно зростає, пише Собкор.
У минулому році рівень щастя на планеті став найнижчим протягом останнього десятиліття.
Найбільш нещасною країною в світі експерти назвали Центральноафриканську республіку. Саме там через бойові сутички, що відбуваються між різними угрупованнями, змушені були покинути свої домівки десятки тисяч жителів. Про це свідчать результати опитування, проведеного інститутом Gallup.
Читайте також: Названа країна з найвищим рівнем смертності від алкоголю
Зазначається також, що ЦАР стала однією з 11 країн, де більшість жителів зазнавали дуже багато «фізичного болю» протягом попереднього дня. Майже всі ці 11 країн розташовані на півдні від Сахари, на африканському континенті.
Друге місце за рівнем нещастя в світі посів Ірак з показником 59% бідолаг. Крім того, в список увійшли Південний Судан (нещасними почуваються 55% населення), Єгипет (47%) та Іран (45%).
Лідерами в світі по кількості позитивних емоцій стали країни Латинської Америки. У висновках говориться, що перші три місця в рейтингу найщасливіших держав посів Парагвай (85% щасливих жителів), а далі йдуть Колумбія і Сальвадор (по 82%).
В цілому, за висновками соціологів, рівень щастя в світі в 2017 році знаходився на найнижчому рівні протягом всього десятиліття. Число людей, які скаржаться на те, що регулярно переживають стрес і занепокоєння, зростає.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные комплектующие для скутеров Немецкие кальяны AMY Первые кредиты онлайн в Украине Оцените качество тайтсов от Totalfit Офисная мебель от производителя: тумбы для документов

Последние новости