• Пн
  • Вт
  • Ср
  • Чт
  • Пт
  • Сб
  • Вс

Україна посилила військовий захист у Азовскому морі

11.09.2018 14:36 0

Україна посилила військовий захист у Азовскому морі

Військово-морські сили України почали посилювати захист в акваторії Азовського моря.
Рада національної безпеки і оборони України розпочала посилювати захист національних інтересів держави в південних регіонах, зокрема у Азовському і Чорному морях, пише Собкор.
Для посилення захисту в Бердянському морському торговельному порту, що знаходиться в Азовскому морі, спустили на воду бронекатер "Лубни" (проект "Гюрза-М") ВМС Збройних сил. Про це стало відомо з заяви заступника міністра інфраструктури Юрія Лавренюка.
Читайте також: В Азовському морі Україна посилить корабельне угруповання
«Вчора (9 вересня) виконуючи доручення Президента України, … з метою посилення військової присутності ВМС України в регіоні Азовського моря та недопущення незаконних зупинок судів країни-агресора, що направляються в Маріупольський і Бердянський морські торговельні порти, в Бердянському МТП було спущено на воду перший бронекатер ВМСУ в Азовському морі "Лубни" (проект "Гюрза-М"). Вже найближчим часом він буде не єдиним», — написал Лавренюк на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.
Трохи раніше Президент України Петро Порошенко провів засідання РНБО, під час якого, зокрема, було розглянено аспект заходів національної безпеки в акваторії Азовського моря.
Так, РНБО ствердив комплекс заходів, спрямованих на захист національних інтересів в південних регіонах, у Азовському і Чорному морях. Зокрема йдеться про посилення військової присутності в Азовському регіоні, створення корабельно-катерної групи ВМС ЗСУ, розвиток інфраструктури, забезпечення підрозділів берегової оборони високоточною ракетною зброєю та ін.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Полезные продукты питания для детей Яркие и захватывающие онлайн-партии на рубли Лучший отель Львова – Днестр ждет гостей Смесители и гранитные мойки от ведущего европейского бренда Franke Лучший барбершоп в вашем городе

Последние новости