Курц зробив заяву щодо України та Росії

09.09.2018 10:39 0

Курц зробив заяву щодо України та Росії

За словами канцлера Австрії Себастіана Курца, після весілля голови МЗС Карін Кнайссль, на якому був присутній президент Росії Володимир Путін, він мав із ним робочу розмову.
Про це пише СобКор.
Курц вважає, що заради миру необхідно «тримати відкритими канали діалогу з Росією».
Курц наголосив, що позиція Австрії щодо Росії не змінилася, як свідчення цього він навів факт підтримки країною червневих санкцій проти РФ.
Разом із тим, канцлер Австрії зазначив, що для нього є важливими два аспекти – необхідна реакція на порушення міжнародного права з одного боку, а з іншого – необхідність тримати відкритими канали діалогу.
Читайте також: Україну відвідає канцлер Австрії
Курц аргументував це тим, що забезпечення миру на європейському континенті можливе лише «разом з Росією, а не проти неї». Разом із тим, він заявив, що про Україну також не можна забувати.
«Позитивні відносини з Україною так само важливі для нас. Я щойно підтвердив це президенту Петру Порошенку в Києві», – сказав Курц.
Нагадаємо, після запрошення Путіна на весілля голови МЗС Австрії Карін Кнайссль, ставлення до Австрії в Україні погіршилося. Себастіан Курц відвідав Україну із офіційним візитом, щоб прояснити непорозуміння.
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Купите насос или помпу по выгодной стоимости Оцените качество тайтсов от Totalfit Замена батареи iPhone Изучение иностранного языка с ребенком Профессиональный теннисный инвентарь Head

Последние новости