Підліток зламав сервера Apple і вкрав 90 ГБ даних

17.08.2018 17:18 0

Підліток зламав сервера Apple і вкрав 90 ГБ даних

Зловмисника спіймали по гарячих слідах — ним виявився 16-річний школяр з Мельбурна
Австралійський школяр з Мельбурна протягом року підключався до серверів, звідки вивантажив 90 гігабайт конфіденційної інформації, а також мав доступ до облікових записів користувачів Apple. За ці злочини підліток сьогодні постав перед судом, повідомляє daily-news.com.ua.
В Apple запевняють, що незважаючи на викачані дані з обліковими записами користувачів компанії, доступ до них підліток отримати не міг, так як у нього не було ключа розшифрування архівів, тому особисті дані користувачів знаходяться в безпеці.
Пошуки зловмисника почалися після того, як Apple виявили несанкціонований доступ до серверів корпорації і негайно припинили його. Після виявлення злому, Apple звернулися австралійської федеральної поліції за допомогою зловити хакера.
Зловмисника спіймали по гарячих слідах — ним виявився 16-річний школяр з Мельбурна. В ході обшуків у хлопця виявили два MacBook, iPhone і зовнішній жорсткий диск з вкраденої інформацією з Apple на 90 ГБ. Всі серійні номери знайдених пристроїв збіглися з комп'ютерами, зламували сервери корпорації.
На зовнішньому накопичувачі була знайдена папка під назвою "hacky hack hack", де підліток зберігав безліч програм для кібератак. Також історія листування в WhatsApp показала, що школяр хвалився перед друзями про свої успіхи.
За словами адвоката, обвинуваченим рухала любов до Apple. Сам юнак заявив в суді, що мріє працювати в компанії. Він визнав свою провину, вирок буде винесено у вересні.
Читайте також: Вчені знайшли тест на вагітність, якому більше 3000 років
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как закрепить бумажные полотенца? Интернет ТВ приставка – куда круче, чем кажется Компания «Мегарент»: сдача авто в аренду, сотрудничество с владельцами машин, желающих сдать свое авто Научитесь говорить красиво Продажа вещей секонд-хенд оптом для

Последние новости