Українські мобільні оператори перейшли на «28-денний місяць»

17.08.2018 16:47 0

Українські мобільні оператори перейшли на «28-денний місяць»

Мобільний оператор lifecell повідомив, що з 22 серпня переводить абонентів на 28-денну тарифікацію замість помісячної.
Інші українські оператори, зокрема Київстар і Vodafone, зробили це раніше, пише daily-news.com.ua
У lifecell пояснюють перехід на «28-денний місяць» інфляцією. При цьому пряме підвищення тарифів може викликати невдоволення клієнтів. Подібний прийом використовують виробники харчових продуктів, які продають «литрові» пляшки молока об’ємом 900 мл. Зовні вони не відрізняються від літрових, які стоять поряд на полицях магазинів, але коштують так само, хоча насправді їхній об’єм на 100 мл менше.
З середини літа Київстар почав нараховувати абонентську плату за кожні 28 днів на чотирьох тарифах: Безлім Розмови, Безлім Соцмережі, Безлім Відео, Максимальний Безлім.
Vodafone використовує старий помісячний принцип тарифікації лише для лінійки Vodafone Device.
В результаті абоненти платитимуть операторам не 12, а 13 разів на рік, прокоментував виданню директор Центру економічної стратегії Гліб Вишлинський. За його словами, заробіток операторів зросте на 8%. За прогнозом НБУ, інфляція цього року складе 8,9%.
Читайте також: Вчені знайшли тест на вагітність, якому більше 3000 років
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Новинки систем безопасности от компании «ОХРАНКА» Как выбирать мотоблоки и мотокультиваторы Оплата ДТЭК с помощью сервиса Портмоне: быстро, легко, современно НБУ разработал положение о применении электронной подписи в банковской системе Гелиосистемы против высоких тарифов

Последние новости