Спелеологи знайшли найглибше в Україні підземне озеро

17.08.2018 11:00 0

Спелеологи знайшли найглибше в Україні підземне озеро

У довгій гіпсовій печері біля села Королівка, що в Тернопільській області, відкрили найглибше підземне озеро України "Мікрон".
Глибина озера 5-6 метрів. Вона наповнена кришталево чистою водою зі стабільною температурою 7 градусів взимку і влітку. Плодащь поверхні близько 500 м кв. Відкрив озеро луцький спелеолог Троцюк Ігор в квітні, передає daily-news.com.ua
За словами дослідника, шлях до озера можна пройти тільки на колінах протягом двох годин. Наполеглива робота навесні принесла свої несподівані результати — раптом відкрилося отвір в новий зал. Практично спелеолог "вивалився" на берег незайманого озера.
Це перше таке велике озеро в печері. Сьогодні печерне озеро досліджують люди дуже рідкісної спеціальності — спелеодайвери. У гідрокостюмах і з кисневими балонами вони намагаються пройти озеро під водою.
Читайте також: Вчені знайшли тест на вагітність, якому більше 3000 років
Загрузка…

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Выгодная покупка штамбовой смородины Цветы и букеты с доставкой в городе Разнообразьте вашу жизнь с помощью Вулкан Большой каталог продукции, необходимой в каждом доме Микронаушник – новое слово в старых технологиях

Последние новости